Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit csinálsz olyankor,...

Te mit csinálsz olyankor, amikor csak úgy nem jön össze semmi, és eleged van az életből?

Figyelt kérdés
Téged mi nyugtat meg? Zene,film? Akármi. Ha ilyet írtok,hogy zene ,akkor konkrét linket is kérek :D
2020. febr. 3. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Cigi. Szörnyű, de így van.
2020. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Csoki.
2020. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sírás, naplóírás, disco zene hangos hallgatása, vagy filmezés.
2020. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utazás.

Júniusban volt egy pont, amikor betelt az a bizonyos pohár, és az utolsó csepp után sírva közltem a munkahelyemen, hogy felmondok. Aztán végül megbeszéltük, hogy ne mondjak fel, csak menjek fizteésnélküli szabira, szóval eltűntem 2,5 hónapra, amíg utazgattam.

2020. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmegyek kirándulni a kutyámmal a természetbe,sűrűbben,meg fotózok. De még ami nagyon kibillent,hogy elkezdek egy sorozatot nézni,az annyira leköt,hogy ha itthon vagyok csak azt akarnám nézni :D


Ha meg pl úgy esik,hogy anyuéák nincsenek itthon akkor benyomok zenéket és iszogatok egymagam,meg táncolok :D lehet hülyén hangzik,de jó kicsit tombolni. legalább addig míg hülyéskedek addig nem gondolok semmire.

2020. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkodok azon, hogy mit hol rontottam el. Aztán önmarcangolás, majd elvonulok és filmet nézek, vagy animét, kimozdulok a hétköznapokból (pl. kirándulok egyedül). Ezek olyanok, amiktől kicsit visszajön a motivációm az élethez, meg rájövök, hogy pár kudarctól vagy a sz@r dolgaimtól még nem dőlt össze az életem. Linket nem tudok küldeni, mindig más válik be.
2020. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma már semmi. Elgondolkodom azon, hogy miért választottam azt, amit, mit lehetett volna helyette tennem, mit kell tanulnom a jövőben.
2020. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megolelem a hegyomlas kutyam. Illetve eljarunk futni a szabadba. Ott minden gondomra megtalalom a valaszt.
2020. febr. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!