Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüveges emberek! Zúzós...

Szemüveges emberek! Zúzós metál koncerten hogy érdemes vedeni a szemüvegünket hogy még véletlenül se verjék le? Van erre valami praktika?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs mese, le kell venni.
2020. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak headbangelsz, ugrálsz, akkor ragaszd le vagy rögzítsd gumival.


Ha pogózni mész, akkor vedd le, tedd el biztonságos tokba, vagy add oda valakinek, havernak, barátnőnek, stb., aki nem megy be pogózni.

2020. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem látok nelkule

Kontaktlencsét sem hordhatok

2020. febr. 3. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
valamennyit biztos látsz. szoktasd hozzá a szemed, hogy szemüveg nélkül is meg kell oldania, nincs mese. pl. sétálj át a boltba szemüveg nélkül. kezdő gyakorlatnak. vagy csak nézz ki sokat az ablakon (messzire). nagyjából egy méterre látok már csak élesen, de megtanultam kiszűrni, milyen foltok milyen elrendeződésben mit jelentenek...
2020. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért a hulyesegnek is van határa... komolyan azt hiszik itt egyesek hogy dísznek hordom a szemüveget és kifizeteK tizenezer forintokat hogy homályos pacákat nézzek??

Köszi a feledtebb haszontalan válaszokat

2020. febr. 4. 02:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig teljesen értelmes válaszokat kaptál. Nincs olyan megoldás, aminél egy vad koncert közepén garantáltan nem töröd össze a szemüvegedet azon kívül, hogy leveszed. Én sem látok sokat nélküle, de ilyen alkalommal kénytelen vagyok levenni. Ha nem a közepén vagyok, vagy úgy egyáltanlán békésebb részén a nézőtérnek, akkor rajtam van, ha mászkálok, sörért megyek, el akarok jutni valahová a fesztiválon vagy koncert teremben, akkor rajtam van.


Alternatív megoldás:

Menj el egy olcsó repülőjeggyel pár napra Szófiába, ha már ott vagy kicsit körbenézel a városban, felnézel a Vitosa hegyre, aztán a külvárosi piacokon ki vannak pakolva az olcsó szemüvegek különféle dioptriákkal, persze nyilván párosan, tehát pl. -4, -4-es, szóval ha nem egyforma a két szemed, akkor valami közelítőt keresel. Veszel 10-et, ami együtt talán 5-6 ezer Ft-nak megfelelő leva lesz, aztan hazahozod, és lesz koncerzekre törhető szemüveg készleted.

2020. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szárára tegyél gumit vagy madzagot!

[link]

De mindenképp legyen nálad tartalék szemüveg!

2020. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél búvár-szemüveget a rendes szemüvegedre :D

Nekem pl van itthon egy másik "csövesebb" szemüvegem.

Ez általában a régebbi szemüvegem amit leváltottam.

Akkor veszem fel ha szerelek vagy dolgozok kint valamit

mert úgy is összefogdosom...

2020. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!