Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nárcisztikus ember szokott...

A nárcisztikus ember szokott veréssel fenyegetőzni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen esetben?

2020. febr. 4. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja.
2020. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Persze. Akkor ha próbálod szembesíteni a tettével

Vagy igazságot mersz neki mondani,ahol nem ő a király.

Ja. Vagy ha az épp aktuális idtennojet, lefikazod.


Persze, hogy kapsz. Hiszen azt lehet.


De mindenkinek hazudik valamit, hogy ő jöjjön ki jól a dologból. És nyilván te vagy a bolond, mert...

Kénytelen volt megütni, helyre tenni..

Ja és, elhiszik neki, mert olyan jól jatsza a szerepét, mert ő egy jó ember.


Tapasztalat

2020. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apám az, igen, gyerekkorom óta.

Mert nem neki volt igaza, és nem tudott már mit mondani, csak el akarja hallgattatni a másikat. Nem akarja magát kicsinek érezni, mert azt hiszi, hogy ha a másiknak van igaza, akkor ő már semmit nem ér.


Szóval abban az esetben, ha nem bírják elviselni a másik embert, a "kontrollon" kívül esik az esemény.

2020. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kötekszik veled és visszaszólsz akkor igen.
2020. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minden nárcisztikus ember agresszív. És nem minden agresszív ember nárcisztikus. De persze az agresszív emberek is lehetnek nárcisztikusak. Veréssel fenyegetőzés milyen esetben? Ezt nem lehet megmondani pontosan. Éppen amikor ők indokoltnak érzik.
2020. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egyszer mondta a nárcisztikus expasim, hogy miért sírsz, fel akarsz mérgesíteni? Még nem láttál mérgesnek, és nem is hiszem, hogy látni akarsz. Mondtam tényleg nem akarlak mérgesnek látni, és otthagytam. Soha többet nem mondta.
2020. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És milyen esetben, hát elbőgtem magam egy vita közben, és ezzel felszakítottam benne egy nárcisztikus sérülést, azt érezte amit gyerekkorában, hogy ő nem elég jó, és azt mondta amit neki mondott szerető anyukája/apukája: ne bőgj mert jól elverlek. Egyébként ha ilyenkor határozott és gyirs az ember, észheztérnek, ő legalábbis észheztért. Még másfél évig tartott a kapcsolat és ilyet nem mondott többet, mondjuk megtanultam vele bánni..... vagyis megtanultam mit lehet neki mondani és mit nem. Végülis győzött. 😂😂😂
2020. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!