Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit ront a megítélésemen,...

Mennyit ront a megítélésemen, ha osztályozhatatlan voltam matekból?

Figyelt kérdés

Az alapok mentek, szorzás, kivonás, összeadás, osztás a bonyolultabb dolgok érthetetlenek számomra a mai napig 27 évesen, ha ránézek egy műveletre nem mond semmit, olyan mintha egy kínai mondatot kéne értelmeznem.

Próbáltak segíteni, felzárkóztatni, sikertelenül, magántanár sem tudta velem megértetni semennyire.


2020. febr. 7. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már most, 27 évesen mit foglalkozol vele?
2020. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nem vagy egyedül.
2020. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.


A matek rengeteg embernek nem az erőssége, szerintem nem is kirívó, hogy neked sem megy.

2020. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alapműveletek mennek a többit meg a valóéletben sose használod, kivéve ha olyan szakterületen dolgozol, de akkor meg el se jutsz odáig ha nem érted szóval szerintem tökmindegy. Alapból rossz voltam matekból, 7 év alatt azt a keveset is elfelejtettem, szerintem így is teljes az életem. Erőltetni se kéne az iskolában a sok felesleges dolgot.
2020. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de kB minden másban meg jó vagyok, sose éreztem hátrányát, mivel az életben nem használom, amit matekból nem értek.

Ha ettől hülyének néznek, hát nagy kaland, nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy 20 fős osztályban 19 hülye a matekhoz.
2020. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát az életben egyszer sem kérdeztek hogy mi a 23 köbgyöke meg hasonlók,tehát nem sok érű a matek a mai világban ahol van számológép.
2020. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy diszkalkúliás?
2020. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmit sem ront a megítéléseden: nincs a homlokodra írva, az életben való boldogulásban nem okoz semmi hátrányt (gondolom olyan területet választottál hogy nem gond), társaságban sem kell témaként felhoznod,
2020. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A matek oktatás lényege elsősorban nem a képletek bemagolása, hanem az, hogy megtanít logikusan gondolkozni. Nyilván egy irodalomtörténész vagy akárki nem fogja soha használni a Pitagorasz-tételt vagy a másodfokú megoldóképletet, de ez még rengeteg más tantárggyal is így van. Lehet szeretni vagy nem szeretni, de szerintem az egyik leghasznosabb tárgy az idegennyelveken kívül. (Mondom ezt úgy, hogy én se szerettem és sosem voltam benne igazán jó.)

Nem vagy diszkalkúliás? Érettségiztél matekból? Hanyas lett?

2020. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!