Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem miért viselkedek...

Nem értem miért viselkedek ilyen “ambivalensen”?

Figyelt kérdés
Egyik nap kedves vagyok, nyitott az emberekkel, könnyen szóba állok akár idegenekkel is az egyetemen, máskor pedig tele vagyok gátlásokkal, hogy mi van ha lúzernek tartanak meg ilyenek. Nem tudom miért van, ezt én találom ki, semmi atrocitás nem ért és nem tudom miért lehet ez és hogy lehetne leküzdeni. Valaki tudna adni tanácsot?

2020. febr. 7. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...szerintem vacillálsz sok minden közt.Azt mondom légy önmagad és kész
2020. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint valami rossz tinédzser. :D nekem sok minden befolyásolhatja a közérzetemet. Pl. Ha sportoltam előtte, akkor teljes az energia,boldogság. Ha előző nap egésznao zabáltam,meg döglöttem ,akkor meg utálom magam,nincs életkedvem, kövér vagyok,fuj. Nekem ilyenek :D xd.
2020. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, már 20 vagyok. Túl sokat gondolkodok, mintha a gondolatok börtönöznének be. Hogy szabadítsam ki magam?
2020. febr. 7. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Talan a közerzeted is mas. Az ugyanis összefügg még az erzelmi indittatassal es a szerint a gondolkodassal is.


Lehet faradtabb vagy, vagy kellemetlenebb cuccban vagy, fazol/meleged van, meg fog jönni, tegnap vitaztal vkivel stb minden kihat a legutolso gondolatodra is.

2020. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!