Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a "legkisebb" csalódás...

Mi volt a "legkisebb" csalódás az életedben?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint pl. az én ilyen "csalódásom":

Tehát még kiskoromban kaptam labellot, és folyamatosan szagolgattam, mert hú milyen jó illata van, elképzeltem, hogy akkor talán az íze is ugyanolyan jó. Megkóstóltam, majd elszomorodtam nagyon, hogy na ez mégsem olyan jó.:D

Szóval hasonló kaliberű csalódásokra lennék kíváncsi.😄


2020. febr. 8. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Pl mikor kinyitok egy csipszes zacskót és rádöbbenek, hogy vettem egy csomó levegőt, meg egy fél krumplit.
2020. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Mikor a fél literes kis üvegben átlátszó folyadék van és amikor kinyitja az ember rádöbben, hogy az nem pálinka. :c
2020. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap vettem kolbászt.

Kinderült, hogy csípős.

2020. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szomszéd bácsi mindig viccelt velem,mikor mentem szüleimmel gyakran kérdezte;"Kérsz egy barackot?"

Néha igazit adott,néha meg csak a fejemre egy fricskát.Na olyankor szomorú és csalódott voltam,nem is rejtettem véka alá:)

2020. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettem sört 20%os akcióban. Hazafelé lejtettem és a 10 dobozból 2 kilyukadt.
2020. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!