Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érzed magad fontosnak?

Mitől érzed magad fontosnak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha másoknak meg tudod mutatni ugyanazt az utat, amit én bejártam, ami rajtam segített - és bennük is pozitív változásokhoz vezet.
2020. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A munkámtól.

A munkahelyemen meghatározó vagyok, minden más területen nulla

2020. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod hogy annak érzem magam? Illetve szerinted mindenki az?
2020. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Régebben az elvégzendő feladataimtól éreztem, hogy fontos vagyok. Ma már semmitől sem.:(
2020. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem érzem magam fontosnak, mondom is mindenkinek, hogy nem vagyok fontos. Persze olyan értelemben, hogy más, aki fontosnak érzi magát, az ne tartson tőlem, én nem fogom elhomályosítani. Emellett minden engem érdeklő dologgal foglalkozom és nem hagyom magam eltántorítani és ami végül sikeredik az engem jó érzéssel tölt el, de fontos nem vagyok.
2020. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én igazán nem is szeretnék 'fontos' lenni...
2020. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha segíthetek másoknak úgy, hogy látom az arcokon, hogy nem hiába volt. De attól is fontosnak érzem magamat, ha valaki megkérdezi, hogy vagyok / mizu velem.
2020. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom azokat, akik fontosnak akarnak látszani. Azok a másokat letaposó csirkefogók.
2020. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 MR.X. ***** válasza:
Kölcsön kérni, meg segítséget kérni majdnem mindenki hozzám jön...valamit tudhatok. De bárcsak néha ne lennék fontos. :D
2020. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ki nem állhatom azokat, akik fontosnak akarnak látszani."


Egyetértek veled, de fontosnak látszani, és önmagadat fontosnak érezni nem ugyanaz a dolog. Az egyik egy aktív - akár alap nélküli - cselekvés, a másik pedig egy következmény, ami lehet teljesen passzív is.

2020. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!