Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy sikerült megnyugvást...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Hogy sikerült megnyugvást találnod?

Figyelt kérdés
Ha tettél valami rosszat és hosszú ideig nem tudtál mit kezdeni a bűntudattal, szégyennel és a többi érzéssel, mi segített végül?
2020. febr. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam egy filmet amiben a főszereplő ezt mondta: "A szégyen is olyan mint a fájdalom... csak először rossz, aztán elmúlik maradéktalanul"

Ezen én jót nevettem, mert ez valóban így van. Amin 15 évesen szégyenkeztem, ma már csak mosolygok.


Magyarul, az idő ezt is "begyógyítja".

2020. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni: mi segítene. Gyakran gyötrődöm több mint 20 éve tett dolgokon, elég jó a memóriám, sajnos. Vissza tudom idézni az akkori dolgokat, beleélem magam és olyan mintha ma lenne...
2020. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb a nagyszamok törvenye.

Kb annyi minden van mar az èletemben ami totàlis égö volt, kb tömegek mozogtak màr ellenem, es még jo, hogy folyamat tudtam költözni mindig uj helyekre, ahol még senki nem ismer, szoval amikor be is ugrik egy-egy emlék,a sok szàz màsik mellett màr eltörpül a sulyuk.


Kb olyan erzes mint pl gyakorolsz valamin. Elcseszed egyszer, akkor totalis kudarcnak fogod, elcseszed mègegyszer, kezdesz már magadban kételkedni, elcseszed aztan ujra elkönyveled hogy hülyènek születtél, de neki allsz megint mert ugye önmegismeres szemelyisegfejlödes van ugye elvileg, de megint elcseszted, szoval kb a nem tudom hanyadik kudarcnal szegyennél beègésnél vagy kiközösites utàn kb màr lesz.rod a ezeregyediket.

2020. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*meg az elsöt is meg az ötszazharmadikat is
2020. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!