Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van annak, ha...

Mi értelme van annak, ha valaki csúnyának születik?

Figyelt kérdés

Azért hogy egész életében csúfolják, és magányosan egyedül bolonduljon meg?


Vagy még ha talán megtalálná is a társát, akkor meg a gének miatt ugyanaz a szerencsétlen gyerek fog megszületni, aki szintén csúnya, és szenved egész életében.


Komolyan, mi a fene értelme van?


2020. febr. 9. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A második bekezdeseddel nem értek egyet. Láttam már olyan gyereket h hidd el, elkepzelbi sem tudsz szebbet. Tündéri kisfiú, szőke haj, kék szemek, gyönyörű arc. Komolyan elamultam. Aztán meglattam a szüleit... Hát meglepodtem 😀 az enyhe kifejezés h nem voltak szépek.
2020. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív...

Gondolod bárki neki ül és azt mondja.. " na és most csúnya gyereket szülök"

Lehet van aki nem az a hú de szép. Én se vagyok az,de ez van nem kell rám nézni🤣🤷

Csúfoltak.igen, rossz volt most is rossz,de nincs lóvém plasztikára. Elfogadtam egyszer majd elpatkolok...

2020. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Menj máshova a provokatív kérdéseiddel. 😀
2020. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy embert láttam aki nem egy adonisz volt és senki sem bántotta. Az hogy pedig vannak éretlen idióta emberek akiknek az okoz örömöt hogy másokat tönkre tesznek ,inkább szánalmas és elítélendő. Nem lehet pusztán általánosítani. Attól hogy valaki nem adonisz nincs jogod tönkre tenni sehogy sem. Mi a különbség az egyik nem adonisznál a másik nem adonisznál? Mi a különbség a kettő között? Semmi. Tehát alapból nem értem az emberek gondolkodását hogy mi jogon tesznek tönkre ártatlan embereket,akik lehettek akár boldogok is. És ezt nevezzük civilizált társadalomnak?
2020. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy csomó magányos tevékenységet is művelni. Én úgy vagyok ezzel, hogy inkább egyedül, mint 10* elválni, és mindent újrakezdeni.
2020. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Már a kérdésed is arra utal hogy egy buta ember vagy. A párkapcsolat nem csak a szaporodás meg a gyerek vállalás miatt létezik. Hanem azért hogy valaki elfogadjon úgy ahogy vagy. Ettől még nem mindenki akar gyereket egy kapcsolatban. Vannak olyan emberek akik párkapcsolatban vannak és nincs gyerekük. Nem is ezért jöttek össze.
2020. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

A te szinteted keresed az értelmet vagy a valódi értelmének felfogni a te szintedben megérthető formáját? .., mert ez a kettő köszönöő viszonyban sincs egymással.


Alapnak veszed, hogy a külsőségekben lévő valamilyen nem meghatározott nézőpontú csúnyaság egész életen át tartó szenvedéssel jár. Remélem ez a tényközlés egy kicsi józanít rajtad, hogy legalább kikerülj a mentális kómádból.

2020. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl van egy olyan nő ismerősöm, akinek szerintem kifejezetten csúnya arca van, a külsőjével nem foglalkozik túl sokat (apolt és igényes de pl nagyon rövid haja van, slamposabb ruhákban jár).

Viszont a nő egy zseni. A szakmájában ő az egyik legjobb az országban, de EU-n belül is csak pár százan (vagy talán még annyian sem) vannak akik hasonló kvalitásúak. Emellett iszonyat ledves, joindulatú, segítőkész. Van családja és szemmel lathatóan boldog.

Szóval ja, nem a külsőn múlnak a dolgok.

2020. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok értelme van, gyakorlatilag semmi. Esetleg ha nagyon meggazdagodsz akkor talán fog szeretni valaki.
2020. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!