Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinalsz amikor ket...

Mit csinalsz amikor ket ellentetes dolgot akarsz egyszerre?

Figyelt kérdés

Hogyan dontesz amikor ket teljesen ellentetes dolgot akarsz?

Amikor vegre dontesz valamelyik mellett, de 1 ora mulva mar meg is kerdojelezed magadat, es a masik jobb alternativanak tunik?


Karrier valasztasrol van szo.

Az egyik az, hogy angoltanarkent utazgatnek a vilagban.

A masik az programozas.

Mindketto ugyanolyan szinten erdekel. De keptelen vagyok donteni. Az egyik ut mellett el kellene koteleznem magam, mert mindketto diplomat es teljes odaadast igenyel. Plusz nincs is energiam arra, hogy 2 egyetemet vegezzek egyszerre.


Hogyan lehet ilyenkor donteni?


2020. febr. 10. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feldobok egy érmét. Nem azt választom, amelyik oldalra esik, hanem azt, amelyik eredménynek szurkoltam abban a néhány másodpercben. Eddig bevált :)
2020. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt csinaltam. De itt is az volt, hogy 1-2 napig elvoltam a dontesemmel, utana elkezdtem megkerdojelezni magamat es vegul nem csinaltam semmit.
2020. febr. 10. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem tudok segíteni. Én ha eldöntök valamit, akkor utána hiába bizonytalanodom el, ha nincs különösebb oka a bizonytalanságnak, akkor kitartok az edereti döntésem mellett.

Írd össze, hogy melyikben mi a legvonzóbb és melyiknek mi a hátulütője. Ha az angoltanárkodást főleg az utazás miatt választanád, akkor csak amiatt nem érdemes, hiszen JÓ programozóként dolgozhatsz távmunkában és utazhatsz kedvedre és dolgozhatsz onnan, több ismerősöm ezt csinálja. Ha viszont szeretnél gyerekekkel foglalkozni, élvezed a tanítás folyamatát, akkor ez megint más téma, de gondolj arra is, hogy az ilyen külföldi, pl. ázsiai nyelviskolák általában anyanyelvűeket keresnek, ezek tele vannak angolokkal, amerikaiakkal és írekkel. Mérlegelj, sajnos mást nem tudsz tenni.

2020. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez csak én vagyok, de random választok, aztán megbánom, és nekikezdek a másiknak, ha lehet. Ha nem így jártam. Már nem akadok fent, mert mindig rosszul döntök.

Pl. iskola választásnál is természetesen random választottam, mert semmi célom nem volt, egyértelmű, hogy kiderült most, hogy a másik iskolával előrébb lennék.

Ezekre neked kell rájönnöd sajnos.

2020. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben nekem az segített, hogy megszámoltam, melyik témájú könyvből mennyim van, milyen internetes könyvjelzőim/előzményeim vannak, milyen szoftvereket/appokat használok az egyes témákban. Amelyikből statisztikailag több van, valószínűleg arra fordítottam több időt, az érdekel jobban.
2020. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ez nem rossz otlet. Koszi.
2020. febr. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!