Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szandekai lehetnek a...

Milyen szandekai lehetnek a volt ferjemnek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy közös lanyunk, aki 27 eves. A lanyt és engem elhagyott már nagyon rég, egy másik nő miatt amikor a lany 5 eves volt. Annak a nőnek is csinált gyereket, de azzal foglalkozik. Azota semmi kapcsolatot nem tartott a lanyommal es most felbukkant par hete es irogat neki, mintha mi sem történt volna. En neveltem fel, en voltam ott mikor beteg volt, en tartottam el teljesen az ő segítsége nélkül erre most elokerul és teljesen az ujja közé csavarja a lanyom. Villog a penzevel, luxus hajojaval, Dubai kiruccanasaival. Mi a célja szerintetek a volt ferjemnek ezzel? Higy lehet valakinek ennyi bőr a képén?

2020. febr. 10. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy egymásra találtak!
2020. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy semmi hátsó szándéka, csak egyszerűen idősebb korára rájött, hogy hibázott.

A lányodnak jó, ha megismerheti az apját, akármilyen is. Majd ő eldönti, hogy akarja-e vele tartani a kapcsolatot és milyen módon, hiszem már elég idős ő is, felnőtt, nem egy kisgyerek. De hidd el, kell a lelke megnyugtatásához, hogy megismerje az apját. Ne sajnáld tőle.

2020. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fene tudja , fizetett besegitett valamikkel ? Ha nem akkor pótolja be segitse tamogassa a lanyt ha nem kopjon le . Amennyiben nem fog tenni semjit de a lányod sztárolja menjen vele .
2020. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lanyod tenyleg nem kislany mar. Amit tudtal atadtal a tobbi rajta mulik. Ha helyen van az esze es a szive, nem fog az apja kedveert teged ignoralni. De azert ha belegondol(nal)sz sztem full termeszetes hogy kivancsi az apjara. Ha a kedves apuka nem jofej, ugyis csalodik szegeny. Ha meg nem, akkor plane ne sajnald tole.

Lehet, te nem bocsajtasz meg a volt ferjednek, de ha a lanyod megbocsajt az apjanak - szted az gaz? Most komolyan kerdezem...

2020. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!