Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is menőnek érzed magad,...

Te is menőnek érzed magad, amikor megszólítanak külföldiek az utcán?

Figyelt kérdés
És te laza angollal kisegíted két szóval? Ilyenkor büszkeség, melegség és ki ha én nem érzés tölt el mint engemet is? :))

2020. febr. 10. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
nem. én ideges leszek és befeszülök ha angolul kell megszólalnom. válaszolok neki, de utálom ha odajönnek hozzám. bár magyarul is utálok beszélgetni emberekkel. utálok mindenkit :) a kutyám viszont jófej :)
2020. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak két laza szóval szoktam kisegíteni őket, volt akinek konkrétan én gugliztam ki hogy hogyan tud eljutni A-ból B-be. Nem pesti vagyok, ezért én sem tudtam. Utána megadtam neki a számom hogy üzenjen whatsappon hogy odatalált e. Miután hazarepült még írt, megköszönte mégegyszer a segítséget, és mondta hogy csupa ilyen jó emberekkel találkozott mint én. Nem éreztem magam menőnek egyáltalán, csak örültem, hogy nem rontom Magyarország hírnevét.
2020. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen menőnek. De ilyenkor inkább megállok és onnantól már állónak.
2020. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Csak ha menés közben teszik.

Ha éppen ácsorgok, akkor nem érzem magam menőhek.

2020. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

egyre kevesbe, mert tudom, hogy egyre tobben tudnak angolul

de mindig orulok, ha segithetek barkinek barmiben, barmilyen nyelven :)

2020. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Orvosi egyetemen oktatok angol nyelven orvosi kommunikációt... szerintem az angol nyelvtudásban semmi menő nincs, alap dolognak kellene lennie, hogy folyékonyan beszél mindenki angolul.
2020. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyetértek! :) Egy angol tanfolyam hirdette magát imigyen... nem bírtam megállni gurgulázó nevetés nélkül és kíváncsivá tett, ha már itt lógok, az itteniek mit szólnak emehez.

Mindenesetre ment a pacsi mindenkinek srácok!

2020. febr. 10. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát azért az sokkal “menőbb”, ha részletes útbaigazítást adsz, mintha csak “lazán” odalöksz két szót😄
2020. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D
2020. febr. 10. 20:25
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem.
2020. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!