Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te sértésnek tartod, ha...

Te sértésnek tartod, ha valamelyik családtagodon keresztül meghívnak egy eseményre úgy, hogy "az egész család jöjjön el" de neked külön nem szólnak?

Figyelt kérdés

Helyzetfüggő is, de tegyük fel, hogy nem vagyok otthon, mikor személyesen meginvitálnak minket, "de tényleg mindannyian jöjjetek" címszó alatt, és utóbb sem szólnak, nem hívnak fel személyesen is, hogy "ugye átadták az üzenetet, és te is jössz"? Mert mondjuk másokhoz is elmennek személyesen meg úgyis ezer dolguk van ilyenkor.

Én ilyeneken nem sértődöm meg, de van olyan rokonom, aki emiatt berágott.


2020. febr. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sértő
2020. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sertodom meg. A rokonod szeretet hianyos
2020. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom sértőnek. Sőt, röhejes lenne egy ötfős családot egyesével meghívni. Én is feltételezni szoktam, hogy a családtagok kommunikálnak egymással, és ez nálunk is így működik.
2020. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne a dolog.
2020. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!