Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak az emberek...

Miért foglalkoznak az emberek másokkal, azok külsőségeivel?

Figyelt kérdés

Miért érdeklik az embereket, hogy a másiknak milye van, ami alapján aztán véleményt formál róla? Miért nem törődik mindenki a saját dolgával?

Kissé idegesít, hogy nem vehetek magamnak akármit, mert az emberek az alapján fognak rólam véleményt alkotni?

Például tetszenek a drága órák, vannak belőlük jó hamisítványok is, az eredeti árának töredékéért, mégsem vehetem meg, mert azt fogják hinni, hogy egy hamisítvánnyal próbálok menőzni, felvágni; mekkora szánalom...

Vagy az arany lánc. Sokan egyből kinyilvánítják, hogy az arany nem férfias egyáltalán, milyen gáz.



2020. febr. 11. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te miért foglalkozol mások véleményével?? :-))
2020. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom úgy általában, de néhány esetben kénytelen vagyok.
2020. febr. 11. 13:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek saját céljaik és építendő életprojektjeik amikről beszélhetnének, és akkor marad ez a téma. De amúgy akárhogyis nézem úgy érzed nemv eheted meg az órát mert akkor jujj mit gondolnak :D Hát ha nem foglalkozol vele, akkor már a karodon lenne mert neked tetszik.
2020. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sokan elégedetlenek az életükkel, a közösségi médiában látottakra folyatják a nyálukat, irigyek, amitől rosszul érzik magukat, és mások felett ítélkeznek, hogy enyhítsék ezt a kellemetlen érzést magukban. Sokaknak nincs semmi önálló gondolata, ízlése, ötlete, csak majmolják a tucatot, és irigységből vagy butaságból mindenki felett ítélkeznek, aki egy kicsit is ki meri nyilvánítani az egyedi stílusát, gondolatát stb. Szerintem.
2020. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Mert ez a világ a külsőségekről szól.
2020. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

"Például tetszenek a drága órák, vannak belőlük jó hamisítványok is, az eredeti árának töredékéért, mégsem vehetem meg, mert azt fogják hinni, hogy egy hamisítvánnyal próbálok menőzni, felvágni; mekkora szánalom..."


Ez meg hülyeség. Normális árkategóriában is kaphatsz jól kinéző órákat. A hamis óra pedig egy hazugság. Annak a hazugsága, hogy te olyan márkás órát hordasz, mert mondjuk megengedheted, miközben nem. Még is ki barátkozna egy hazug emberrel?

2020. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na, látjátok? Erről beszéltem. Azonnal hazug embernek lennék bélyegezve egy nyomorult óra miatt.


Utolsó válaszoló, ebben azért nem értek egyet, mert minden óra más, mindenkinek más tetszik. Ha nekem nem jön be a Daniel Klein, vagy akár a Doxa, Certina stb. akkor miért kell azt megvegyem? Csak azért, mert: na az eredeti?

Ha mondjuk a Daytona tetszik, akkor nem vennék meg egy más kinézetűt.

2020. febr. 11. 14:58
 8/18 anonim ***** válasza:

Seiko Chronograph

Citizen echo-drive chrono


Mindkettő a Daytona stílusára hajaz, és egyszerű földi halandó számára is megvehető.

2020. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hamis órát hamis emberek vesznek,komolytalanok akiket egy komolyabb társaságban nem lehet komolyan venni.


[link]


Hallgasd meg totál igaza van,kb egy komolyabb kör kiröhögne és igazuk van,replikát csak a khmm had ne mondjam kik veszik.

2020. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem ezt a videót, és egyet is értek abban, hogy sokan az ilyesmivel próbálnak felvágni, kitűnni, mutatni, hogy milyen gazdag stb.

Viszont az, hogy kiegészítőként hordani, mert jól néz ki, miért akkora nagy bűn...

Mindegy, szerintem ne vitatkozzunk ezen itt idegenek lévén, mivel úgysem fogunk sohasem egyetérteni, mindenki a maga igazát mondja úgyis. Értem, hogy miről beszéltek, de ezt továbbra is amolyan általánosításnak tartom.

2020. febr. 11. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!