Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Többször is találkoztam már ilyen emberekkel, de most is elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, aki elég normálisnak tűnt elsőre. Rendesen lehetett vele kommunikálni az élet dolgairól. Egyszer csak eljutottunk oda, hogy felhivtam, beszélgessünk rendesen. A hangja alapján elég nagy önbizalommal rendelkezik, dicsekedett vele, hogy ő szinte minden hétvégén külföldön van, Németországtól kezdve Spanyolországig, mindenhol megfordult, no meg folyton csörög a telefonja, mert a barátai keresik. Emellett állítólag egy gyárban dolgozik... Valahogy a kettő nem fér össze nekem. Ezek az emberek egyszerűen ennyire figyelemre vágynak?
2020. febr. 12. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
? Vagy amatőren hazudozik mert ég a búrája mert egy proli vagy utazóprosti . Ennyi .
2020. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi, megdugnám 1szer de ennyi.
2020. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted aki gyárban dolgozik nem juthat el külföldre és nem lehetnek barátai?
2020. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen manager vagy mérnök a gyárban, akkor érthető, hogy miből telik neki utazásra.
2020. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ő operátor. Igazából de, eljuthat külföldre, de szerintem egy gyári melós nem jár minden hétvégén mindenfelé... És nem vág fel vele.

Az én véleményem szerint ez a csaj szeretne kitűnni, csak mondja, de a háttérben meg nincs semmi

2020. febr. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!