Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 kérdés! Férfiak! Mennyire...

2 kérdés! Férfiak! Mennyire tartanátok kötelességeteknek és magától értetődőnek, hogy adott esetben az életeteket adjátok a barátnőtökért/feleségetekért? - Ismeretlen, idegen nővel szemben mennyire tartanátok kötelességeteknek? - Kort, légyszi!

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 20:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy ez nemi szerep kérdése.


A kapcsolatban annak mélysége és minősége határozza meg. Nyilván teljesen más egy több éve/évtizede tartó szeretetkapcsolat meg egy pár hetes vagy hónapos járogatás.


Ismeretlen nő életéért semmilyen kötelességtudatot nem érzek magam felé. Ha tudom, megmentem, de miért haljak meg helyette?

2020. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
kort, légyszi! :)
2020. febr. 12. 20:58
 3/41 anonim ***** válasza:
16%
Hülyeség a kérdés, a valóságban ilyen sosem fordul elő.
2020. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tartom kötelességemnek, hogy bármilyen idegen ember miatt adjam az életem, legyen az nő vagy férfi.


Párom nincs, szóval arról most nehéz lenne nyilatkozni.

2020. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
24
2020. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem sokra tartom az életem, de nem gondolom hogy nekem is meg kéne halnom más miatt, szép dolog a szerelem, de annyit nem ér ha valós megközelítésből nézzük.

Engem nem igazán érintenek meg az emberi kapcsolatok, mert az életemben sok rosszat kellett látnom már gyerekként.

2020. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
35%

Eszembe sem jutna. A hősök ideje lejárt, az egyenjogúság korát éljük.

40/F

2020. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

6 válaszból 6 nemleges pffff!


nem hittem volna. még a második kérdésre vártam, hogy szórni fognak a válaszok, de az elsőre egyöntetű igeneket vártam...


meglep.


Szerintem első kérdésre egyértelmű, hogy igennel KELL felelnie egy férfinak (valaki irta itt a szerelmet, de nem csak érzelmi alapon, hanem mert kötelessége) A második kérdésre nem tudom a választ.

2020. febr. 12. 21:07
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne kötelessége?

Szerintem már rég nem abban a világban élünk ahol azt lehet mondani, hogy a férfiaknak ez, a nőknek meg az a kötelessége.

2020. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Mivan???


sose tettem fel hasonló kérdést, és van párom, köszi

2020. febr. 12. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!