Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feljelenthetem, amiért kiadta...

Feljelenthetem, amiért kiadta magát a nevemben?

Figyelt kérdés

Egy ismerősről van szó, csinált az én nevemen egy instagramot, hogy stalkerkedjen az egyik barátnőm és annak az anyukája után.

Nekem nincs instagramom, ezért elfogadták a kérését, azt hitték én vagyok. Csak a sztorikat nézte, meg a posztokat. Feljelenthető?


2020. febr. 13. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
És ha feljelenthető akkor mit érsz vele ha őt megbüntetik? Az neked is ugyanúgy rendőrségi ügy, mászkálhatsz csak azért hogy neked ne legyen jobb de neki rosszabb legyen. Ne érts félre melletted állok de nem hiszem hogy ezt így kéne megoldani
2020. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem jelented fel, sosem tanul belőle.
2020. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Ezért nem igazán tudod feljelenteni.
2020. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Olyan különleges neved van, amiből csak egy van az országban???


Ha csinált egy Kovács Péter nevű user account-ot, honnan tudod bebizonyítani, hogy te vagy az a Kovács Péter.. ?

2020. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet jogi útra terelni a dolgot csak semmi értelme , törlik a profilt és ez után vége is lesz az ügynek.
2020. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!