Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Konditeremben egyes csajok,...

Konditeremben egyes csajok, akiknek nem nagy szám a formája, azért vannak felül csak sportmelltartóban, alul meg abban a nyakig felhúzható cicanadrágban mert a többi csajtól ezt látják?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A nem tökéletes alakú lányoknak is ugyanannyi joguk van topban és leggingben lenni, mint bárki másnak.

Egyébként ahova én járok, ott a többség nemcsak kis topban van, főleg nem ilyenkor télen :) És nem a nyakukig húzzák fel a nadrágot. Ez inkább a kis iskolás lányok szokása, akik az instán nőttek fel.

2020. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg igen.
2020. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan ilyeneken akadsz fent, főleg olyan lányoknál, akik pont, hogy tesznek a változásért? Szerintem praktikus is lehet, mert kevesebb ruhát is kell mosni, plisz szerintem a szép alakú lányok sem azért futnak ilyen szerelésben, mert mutogatni akarják magukat, hanem mert jobb a szellőzés, kellemesebb érzés.
2020. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem az összefüggést. Hogy jön ide a forma?? O.o
2020. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon edzek, de azért vesznek fel "nyakig felhúzott" gatyát, ami magasított derekú, mert mozgáskor, ha lecsúszik nem a valagad látszik ki belőle és én nem is tudnék pólóba edzeni, mert annyira kimelegedek, hogy frusztrál a plusz réteg.
2020. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már egészen alsótól hozzá kéne szoktatni a gyerekeket ( itt most főleg fiúkra gondolok ), hogy sport specifikus ruházatot viseljenek. Egy hosszított felsővel, ahogyan egyébként a lányoknak is hordani kéne, semmi olyat nem mutat. Akik a sporthoz való megfelelő öltözködést kritizálják, homofóbok, pedofilok vagy egyszerűen nincs ennyi IQ-juk sem. Érdekes az ő gondolat menetüket kicsit más szemszögből nézni és máris megvan, hogy melyik is a vélhetően "helyes" döntés. A szemszögük: a lányok viselhetnek olyan ruhát, amiben látszódik a fenekük, meg némelyiknek domborodik szépen ami elől van és ezt ugyebár tetszetős, a fiúk meg, ha hosszított felsővel is viselik, mááár homo.osok, meg stb..., holott csak kényelmes viseletben szeretnének sportolni. A véleményem, hogy vagy mindenki viselheti megfelelő helyen, ( pl.: otthon, sporthoz... ) mert személy szerint undorítónak tartom, amikor egy lány egy iskolai vagy más ünnepségen ilyenben van, ráadásul olyan felsővel ami nem takar, na most az előbb említett okos embereknek ez megintcsak tetszik, visszakanyarodva szóval megfelelő helyen és megfelelő módon, nem úgy mint az előbbi példában még sporthoz sem ! Vagy akkor senki ne hordhasson. Döntsük el, sokat mutat ? Akkor senki ! Kényelmes és lehet normálisan viselni ? Akkor mindenkinek jó választás ! PONT.
2020. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!