Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer mostam még, de ma anyukám reggel itthon hagyta kikészítve a szennyes zoknikat, én pedig gondoltam, hogy kimosom, hogy mire hazaér ne ezzel kelljen kezdeni. Be is állítottam mindent, csakhogy a hőfokot 30 fok helyett 60-on felejtettem. Hazajött és valahogy kijött szóra, hogy mennyire is állítottam a fokot és ezen kis híján agyérgörcsöt kapott. Hála Istennek semmi bajuk nem lett a zokniknak, de lassan másfél órája ezen megy a vita, hogy én hogy lehet ilyen idióta. Aztán ezen én is felkaptam a vizet, mert az utóbbi időben minden szar apróság miatt leidiótáz vagy más szép jelzővel illet. Megmondtam neki, hogy én a gyerekemmel biztos nem fogok majd csúnyán beszélni, mert tudom milyen rossz érzés. Aztán állítása szerint én kezdtem el vele kiabálni, meg én vagyok a szemtelen. Mostmár ott tartok, hogy megbántam, hogy hazajöttem. Mondtam apukámnak, hogy holnap megyek vissza fél nyolckor, mert nem akarok itt lenni és csak annyit tud mondani, hogy ne legyek már ilyen, meg ne csináljam ezt. Anyukám véleménye erről, hogy menjek az én dolgom. Meg még annyit csíptem el, hogy a konyhában apukám ott susmusolta, hogy ne mard már el..

Mi a véleményetek? Menjek vagy maradjak?



2020. febr. 14. 13:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit eklektikus lett a kifejtés, de eléggé fel vagyok zaklatva. Visszamenni a koliba mennék vissza.
2020. febr. 14. 13:08
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Menjél!

Ez hogy lehet kérdés. Te sem tartassz ott, akinek van némi érzelmi intelligenciája, hogy rendesen le tudjátok kommunikálni egy másik olyannal, mint te. Talán apud segítségével.., de amit anyud művel.., az túl megy 4-5 határon. Minek legyél ott? Hogy szenvedj, és triggereld anyudat? Fogadd el, hogy ilyen és csak akkor tudnál változtatni ha elfigadna segítséget, amihez az kéne, hogy belássa az ő oldalát.


Menjél, és apuddal tartsd a kapcsolatot.

2020. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet anyukédnak pont elég gondja van az életben, nem ítad hány éves vagy, de ha nem 12 vagy, akkor lehet többet kellett volna már mosnod, és tudnod azt hogy hány fokon kell a különböző anyagokat mosni. Nem tudom milyen anyagi helyzetben vagytok, de ha tönkremegy egy raklap zokni, azt se olyan egyszerű pótolni, vagy hogy a mosás ára sokkal magasabb 60 fokon mint 30 fokon. Túl sok a változó, miatt egy kivülálló nehezen dönti el hogy kinek van igaza. Az alapján, hogy kiirtad hogy elmész, azt jelenti számomra, hogy olyan egyetemista környéki lehetsz korba, akkora rég meg kellett volna tanulnod az ilyen dolgokat, mint mosás, nemtől függetlenül.
2020. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Anyukád valószínűleg klimaxol, a hormonjai összevissza, ezért idegbeteg és feszült. Te pedig, ha valamiben nem vagy biztos, megkérdezhetnéd, vagy ha hibázol, elnézést kérhetnél, mert megsértődve elvonulni elég óvodás viselkedés.
2020. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, már gimis koromban is mondtam, hogy mutassa meg, hogy kell mosni, válasz: Majd legközelebb, most nem érünk rá itt vacakolni ezzel. Az elején kértem elnézést, de nem meglepő ha azt mondom, hogy szerintem nekem van igazam. Ezért is kérdezlek titeket, hogy ti hogyan vélekedtek.
2020. febr. 14. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:
60 fokon mosom a zoknikat.
2020. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
EGyetemistaként még mindig anyád mossza a szenyesedet? Biztos magát okolja, hogy egy ilyen kevéssé életrevaló embert nevelt, aki még erre se képes, és ezt vetíti ki rád. Nem hiszem hogy bármelyikőtöknek is igaza lenne. Vihar egy biliben.
2020. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, lehet meglepő, de ahogy betöltöttem a 18-at a szüleim nem vették le rólam a kezüket.. és lehet hogy mosni nem -kedves utolsó-, de nagyon sok minden másra megtanítottak, mint például arra, hogy nem “anyád”, hanem édesanyukád. Nem jobban hangzik?
2020. febr. 15. 01:01
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Te akarod hisztis kisgyerekként otthagyni, szóval tök mindegy minek nevezed, ezzel már minosited magad
2020. febr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen legyek, mint olyan bunkó mint te.
2020. febr. 15. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!