Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a tulajdonság amit...

Mi az a tulajdonság amit nagyon utálsz másokban? Ez a rossz tulajdonság rád jellemző valamennyire is?

Figyelt kérdés

Én pl. nagyon nem szeretem, ha valaki hazudik nekem, főleg, ha fontos számomra az a személy. Viszont előfordult már velem is, hogy hazudtam olyannak, akit egyébként szeretek és tisztelek. Persze ez nem feltétlenül egy tulajdonság, csak példának írtam.


De azt is utálom, ha valaki makacs, pedig én is az vagyok.



2020. febr. 14. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha javareszt nekem kell fenntartanom a beszelgetest vagy témázni.

Pl olyan helyzetek hogy fönökkel pl utazunk vagy 3 orát egy szakmai elöadasra. Az nekem vmi kinzás hogy nekem kell temakat felhoznom mert tiszta tre lenne kukán ülni mellette. Raadasul en vagyok az alacsonyabb rendü azaz erdekesen venné ki magàt ha a fönöknek kene erdeklödnie rolam .

Persze igy kinbol javareszt szakmai a tema de mindketten tudjuk hogy hot felesleges munkarol beszélni ilyenkor.


De ugyanez pl tarskeresöröl talaökozasoknal. Javareszt ràm van dobva a teljes iranyitas tèmàzzak en en hivjam el öt ide oda es közben en full nem vagyok dominans es iranyito. Hozzam pont olyank valok akiknek van egyéniségük/önallo gondolataik/témáik es ritkàn fordulnak sajnos elö ilyenek az eletemben

2020. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Mikor egyesek képtelenek azt a minimális tiszteletet megadni másoknak, ami valamiféle kulturális minimum, de persze ők ugyanakkor okvetlenül elvárnák.


Úgy érzem abszolút nem jellemző rám, de ha valahogy szembesülnék vele hogy még is, akkor föl köpnék az égbe és aláállnék.

2020. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Az intolerancia bármilyen formája: rasszizmus, antiszemitizmus, homofóbia, transzfóbia, bármi.
2020. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor annyira bunkó valaki, hogy észre sem veszi. Pl jehova taplói vasárnap délben nyomják a csengőt. Vagy vki 5x egymás után felhív. Vagy a boltban elállja az egész folyosót, látja, hogy nem férek el, de egy millimétert nem hajlandó arrébb állni. Ezek rám nem jellemzőek, de nyilván vannak hibáim.
2020. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mások tudnak boldogok lenni, én nem tudok.
2020. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, hogy nem várom el a jópofizást, de a minimum tiszteletet meg elvárom. Hogy nem csak odaböfögöm neked amit mondani akarok, végighallgatlak és normálisan válaszolok ha kérdeznek. Tök szar érzéd mikor tiszta szívedből gyűlölsz valakit, mégis normális vagy vele, de ő meg szarik bele, aztán úgy beszél veled mint egy kutyával. Nem kell nyalni egymás sheggét, de azért na, mindennek van határa.

Meg azt se szeretem, amikor valaki parancsol kérés helyett.

A késést is utálom, meg a teszetoszaságot, mikor nem haladunk semmerre se egy adott feladatban, legyen az bármi. Bevásárlásnál a tökölés, munkában más munkájának csinálása, mikor neked is lenne dolgod....

2020. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!