Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tud anyám ilyen magas...

Hogyan tud anyám ilyen magas hangerőn egész nap telefonálni? Az egész házban hallani!

Figyelt kérdés

Napi átlag 6-7 órát beszél egyhuzamban telefonon.. (és még ő sajnáltatja magát, hogy jaaajj oooolyan fáááradt vagyok... )


A telefon számla közel 70e Ft havonta. (Apám panaszkodta el egyszer, emrt ő fizeti)



És ez még semmi! Olyan hangerőn beszél, hogy kint a kertben is hallani, ahogy szinte vihogva röhög, és amikor nagyon mondja a magáét és a másik is elkezdi, akkor nem abbahagyja, hanem egyre hangosabban mondja, hogy elnyomja a másikat.


Ez a napi 6 óra olyan komoly, hogy akkor teszi csak le valakivel a telefont, amikor valaki más hívja. Mindig ezt hallom. Abbamarad a beszéd, de csak azért, mert kinyomta és már csörög is..


És ilyenkor a barátnőivel beszél, szervezi az újabb összejöveteleket, ügyeket intéz (az utóbbi napi fél óra)


és annyira idegesít már. Évek óta ez megy.. fröcsög a nyála miközben beszél, és nem azért, mert ideges vagy kiabál, egyszerűen ilyen.. Olyan undorító valahol. Meg hát idegesít.


Amikor délután lefeküdnék pihenni, mert péntek van, fáradt vagyok, két perc és csörög a telefon, jaaajjj szia katikáám. hogy vagy??? És egyszerűen nem tudok pihenni.



Hogyan tegyek túl rajta?


2020. febr. 14. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt ki fizet telefonálásért amikor viber, messenger stb ingyenes. 70ezer havi szinten? Ennek a töredékéért is lehet okostelefont venni plussz korlátlan internetet rá.


Másrészt én anyám is ilyen, de nem panaszkodik csak mamámékkal beszélget meg tesójával napi pár órát. Úgy ordít meg vihog hogy mindig mondom neki, felesleges a telefon mert 20 kilóméterről is hallják amit mond. Ez ilyen. De legalább ingyen csinálja

2020. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas irritáló lehet de nem tudsz vele mit kezdeni.

én is bírom mikor anyám felveszi a telefont... sziaAAAAAaAAHIHIhahahHHihi

kegyetlen.

költözz el anyádtól

2020. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
MINDENKI más a családban és igazából az összes ismerősöm is, tud normálisan beszélni. Észre sem lehet venni, hogy éppen telefonál, rendgetegszer van az, hogy apától akarok valamit és csak szemtől szemben derül ki, hogy épp telefonál.
2020. febr. 14. 19:21
 4/12 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy 16/f
2020. febr. 14. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Két dolog van. Az egyik az, hogy ennél olcsóbban is lehet korlátlan telefon csomagokat venni, nem tudom, miért nem jutott még apukád eszébe. Nem skype vagy ilyesmi, rendes telefon, korlátlan csomag. Persze ha nektek 70 ezer az semmi, akkor csináljátok így tovább.


A másik meg anyukád telefonálási stílusa. Mivel az anyukádról van szó, nem a lányodról, sokat nem tudsz tenni ellene, csak megkérni. Nézz utána az én-üzenetnek, hogyan kell csinálni, azzal van a legtöbb esélyed célba érni. Ha nem jön be, akkor marad a füldugó (50 Ft/pár, a patikában vehetsz), a költözés, vagy ha még 18 alatt vagy, akkor pár évet vársz és költözés akkor.

2020. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1-es. Ha láttad azt a kérdés amiben az van, hogy minden fájl többezer példányban szerepel anyám gépé, na azt is én írtam :) Van okostelefonja, de ne mtudja használni. nem jegyzi meg, hogy ha két ujjal ér a kijelzőhöz nem működik. És mindig ráfog, mindent átállít, mert úgy fogja meg.
2020. febr. 14. 19:23
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös. A csomaggal nem tudunk mit csinálni. 3 kártyát ingyen hív, ez apa igényelhette a céghez, 15 éve még nagyon jó volt. Apának nincs okostelefonja, tehát a csomag marad...


anyám 55 éves....

2020. febr. 14. 19:25
 8/12 A kérdező kommentje:
És szó sincs arról, hogy nem szeretem, de ami kibírhatatlan az kibírhatatlan. És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy én is voltam csecsemő, anyám meg kibírta, hogy sírtam., mert teljesen más dolog a kettő.
2020. febr. 14. 19:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Tenyleg olyan ahogy ezek az 50es nok telefonalnak hogy egyszeruen kivennem a kezebol a telefont es izombol szet csapnam a falon.

Hiaba anyamrol van szo. Nem igaz hogy ilyen nyomorult vonyito hangon kell orditani abba a nyomorek telefonba meg minden 5 masodpercben hatalmas nevetesben kitorni. Hihetetlen irritalo egy idiota nyomorek szokas.


Dehat tovabbra is az anyad semmit nem lehet csinalni vele. Gondold el o mar 40-50 eve igy beszel a telefonba. Nem is tunik mar fel neki. Sose fog megvaltozni.

2020. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát gondolom :/


A másik meg, hogy a laptopján a billentyűket úgy veri az ujjaival, hogy már vagy 16 kis is esett...


De ez érthető, hiszen írógéphez szokott. És ott bizony 5-6 centit kel tolni a gombokon izomból. DE 1990-ben már volt itthon olyan számítógép amin membrános billentyűzet volt, tehát akkor ő 25 éves volt!!! 25 évesen nem lehet átszokni?


Mai 25 éveseknek két betű írógépen való leütésétől már fáj az ujjuk! (el ne hidd)

2020. febr. 14. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!