Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek meg jobban a...

Miért néznek meg jobban a fiúk smink nélkül?

Figyelt kérdés

Illetve csak akkor néznek meg, sminkben kivasalt hajjal nem érdekek senkit, de smink nélkül sokszor göndör hajjal, mindig megnéznek a fiúk, észrevesznek,meg egyszer egy fiú barátomtól megkérdezte a nevem egy srác, aki azt mondta jól nézek ki (a barátomnak), meg ugyan ez megtörtént a lakótársammal, amikor feljött 1-2 haverja, az egyik srác érdeklődött utánam (természetesen korombeli tizenévesekről van szó)

Pedig smink nélkül még ocsmányabb vagyok, mint sminkben és amúgy sem azért festem ki magam, hogy még csúnyább legyek, mert amúgy nem szeretem a sminket magamon, csak kell, hogy nézzek ki valahogy. De nem értem az egészet.



2020. febr. 14. 19:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva kicsit zavaros.

Úgy értettem az elején, hogy fiúbarátomtól. Tehát nem járunk.

2020. febr. 14. 19:15
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Sok lány sokkal szebb smink nélkül, és sokan az aranyos lányokat szeretjük, akiken ront a smink.
2020. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én nekem a természetesség tetszik, és hogy jobban megközelíthető egy lány.
2020. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, csak mostmár ez elvárás is lett, úgy érzem. A nőiesség része,hogy ne tűnj igénytelennek.
2020. febr. 14. 19:26
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 mármint szimpatikusabb?
2020. febr. 14. 19:26
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát, sminkkel azért csodákat lehet tenni bárkivel. :)

[link]

2020. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg 'egyenlányt' csinálsz magadból, amikor így elkészíted magadat, és egyébként meg természetesen szebb/aranyosabb vagy.
2020. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudsz sminkelni, és egy tonna vakolatot felkensz. A fiúk többnyire utálják ezt. A göndör haj, meg mindig feltűnő és érdekes.
2020. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek sokat. A szemöldököm alapból természetes, azt csak kiszedem, rúzst nem használok, csak alapozó, szempillaspirál, szemhéjtus, púder ja meg korrektor. Ez nem sok.
2020. febr. 14. 19:34
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 szebb pont, hogy nem, de az aranyosat már mondták (meg a tündért is, xd)
2020. febr. 14. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!