Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért piszkálom folyton a...

Miért piszkálom folyton a töltőkábelt telefonálás közben?

Figyelt kérdés

Barátom szerint azért, mert akivel beszéltem tetszik. Féltékeny rá s erre alapozta.


Ennek témyleg van összefüggése? ( én mindenkinél ezt csinálom, ugyhogy szerintem nincs de a barátom váltig állitja..)


Köszi a választ ha valaki tudja.😊



#töltő #telefonálás #pottevékenység
2020. febr. 14. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak nem azért mert a testedben lévő vas mint nyomelem vonzódik a kábel körüli elektromágneses térhez. Szóval ha ez nem, akkor lehet hogy csak megnyugtató babrálni valamivel. Ha féltékeny akkor lenne ötletem hogy mivel babrálj amikor pont olyasvalakivel telefonálsz akire féltékeny... Ha érted mire gondolok
2020. febr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is b6sztatok valamit folyton a kezemmel telefonálás közben, akár haverokkal beszélek, akár egy csajjall, aki tetszik, akár nagyanyámmal. Nem jelent semmit.
2020. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
mondjuk aze kicsit nekem is fura lenne ha baratnom nagyba toltokabelt tekergetve csevereszne sracokkal telefonon:)
2020. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy kényszercselekedet, vagy valami miatt izgulsz.
2020. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 Ismeri a srácot s nem tekergettem, hanem neha megigazitottam. A tekergetes tenyleg nagyon ikonikus, főleg a 80'as évek filmjeiben a telefonzsinorra 😅😂


Ja és azért állija váltig, mert exe is megcsaalta valakivel akivel telefonálás közben tskergette a kábelt 😑

2020. febr. 15. 06:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem igazitsd meg neki is a telefonzsinorjat aztan az megoldja
2020. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is töltekezni akartál akkor.
2020. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora barmot, mint a barátod... :D
2020. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Hát bocsika, de én biztos nem bírnám ki egy ilyen féltékeny hülyegyerek mellett. 😃 Kicsit irigyellek, hogy ilyen acélos idegeid vannak. ☺️
2020. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennyibol valoban meg lehet allapitani hogy az illeto akirol szo van egy hulyegyerek:) Szerintem az a hulyegyerek aki elnezi hogy a baratnoje nagyban telefonalgat sracokkal :D
2020. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!