Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon hogy a ferjem csaladja utál engem?

Figyelt kérdés
Anyosom es aposom egy tünemény, a ferjem batyja is. Viszont a ferjem testverenek a felesege es a lányuk folyamatosan pofakat vág rám, látványosan a páromnak nyaliznak engem pedig kb levegőnek neznek. De ez megy már évek ota. Szerencsere ezt a ferjem is látja, be is sokallt ebből es azota nem járunk ossze veluk, kozos ebedekre sem. Viszont a várost most telefujtak hogy en miattam a csaladjuk szetbomlott. Nekem ez nagyon fájó....

2020. febr. 15. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Azt lehet tudni, miért nem kedvelnek téged?
2020. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Jo primitivek.

Nalunk pont forditva van hogy azt nézik ki a csaladbol aki utalkozik meg pofàkat vàg, mindenki konfliktuskerülö mert a csalad normalis ertelemben véve kölcsönös alkalmazkodasrol szol es pont az a nem kivanatos aki konfliktust general.

Nalunk az a menö hogy jopofizol kenyszermosolyogsz meg kedves vagy, különben te leszel a sz.r.

Ha vki kritizalni mer vkit egyböl kerülni kezdik. Szoval az olyanokat akik masokat kipletykalnak konfliktust generalnak utalkoznak.


Erdekes hogy a te csaladod ezt nem éri fel esszel hogy csaladban az a norma hogy alkalmazkodunk elfogadjuk a masikat meg bèke van es nem marjuk egymast mint az idiotak.

2020. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azert mert van egy közös vallalkozasuk a ferjemmel es én nem mentem el ingyen dolgozni hozzajuk.
2020. febr. 15. 10:42
 4/11 A kérdező kommentje:
Az volt a kezdő ok és azóta mindenert kibeszelnek.
2020. febr. 15. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Még annyit:igy pàrom hugàval is kenyszeresen jopofizunk egymasnak különben igazabol meg tudnak ölni egymast egy kanàl vizben, de ugye az lenne a gàz a pàrom es anyja stb elött aki utálkozik.

Igy csaladi partikon mindenkit àtverve, de azon versenyzünk ki a cukibb meg kedvesebb egymassal.ha meg összekerülnénk egy lakatlan szigeten ketten, még homokvihart is csinálnànk ugy utàljuk egymàst :D

2020. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ajanljatok fel neki ingyen munkat. Nekem ez lett volna ra a valaszom nagy kedvesen széles mosollyal mintha segiteni akarnék:(
2020. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Én azon csodálkozom, hogy felnőtt ember vagy és vadidegenektől, félinformációkból vársz megoldást. Miért nem kérdezed meg egyenesen, korrektül szemtől szemben? Akkor nincs kitérés, találgatás, választ fogsz kapni. De ezzel a férjedet is kellemetlen helyzetbe hozod. Mond el, amit gondolsz, beszéljétek meg, mi a gond és vessetek véget ennek az óvódás sértődős viselkedésnek.
2020. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki elhiszi, amit mondanak, annyit is ér! Ne törődj az idegenek véleményével, mert nem számít! Aki szeret, az számít! Azért anyósékhoz menjetek át, nem ők tehetnek erről!
2020. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

“Viszont a várost most telefujtak hogy en miattam a csaladjuk szetbomlott.“

Graffitizni bűncselekmény, mehet is a rendőrségi feljelentés, biztos vannak közterületi kamerák nálatok is.

2020. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

#9: A vad egy melléknévi fokozó.

Te sem barom vagy, hanem vadbarom! :D

2020. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!