Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Titeket zavarna ha...

Lányok! Titeket zavarna ha egy fiú nemzeti kommunista?

Figyelt kérdés
Én annak vallom magam, és úgy is gondolkodok. Nem vagyok skinhead, és punk sem, néha vannak rajtam ilyen pólók vagy esetleg bakancsot hordok (csak ha hideg is van). Sokat olvasok ilyeneket filozófusokat, és ideológusokat is. Nagyon szeretem a történelmet és imádom az ilyen témájú könyveket is, akár az eredeti filozófusoktól vagy ideológusoktól is. Tudom is az ideológiák jelentését és értelmét is, tehát nem vagyok az aki dvatból, vagy erő fitogtatásból vallom azt amit. Titeket ez elrettent? Zavarna titeket?

2020. febr. 15. 14:02
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A közvetlen demokrácia ellenzi a képviseleti demokráciát és az országgyűlést. Ők nép gyűlést tartanának és mindenkinek joga lenne személyesen dönteni a saját sorsáról, és mivel nincs hierarchia ezért a népgyűlés irányítja az egész országot.
2020. febr. 15. 17:49
 22/45 anonim ***** válasza:

"mindenkinek joga lenne személyesen dönteni a saját sorsáról"


vs.


"a népgyűlés irányítja az egész országot"


Egyébként, ha mindenki szabadon döntene a sorsáról, akkor hogyan képzeled el egy nemzet létezését? Miből gondolod, hogy azok az emberek, akik szabadon döntenek a sorsukról, azt szeretnék, hogy egy felettük álló nemzet tagjaiként létezzenek?

2020. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Mi az hogy felettük álló nemzet?? A nemzet az országban élő egy vérből való emberek összessége. A nemzet nem egy osztály. Abból gondolom hogy a nemzeti bolsevizmus egyik legfőbb törekvése az hogy közvetlen cselekvéssel valósuljon meg, és közvetlen demokráciában működjön. Fő elem a nemzet és a nép fogalmát egyesítje és az egész országban élő embereknek jog, anyagi, és mindenbeli egyenlősége legyen. Fő elv hogy az egy vérből való emberek együtt éljenek (irredentizmus) azaz akik magyarok éljenek együtt pl.:székelyek, magyarok, vagy épp cigányok. És az egész népnek egységre kell lelnie és így egy együtt lévő összetartó nemzet jöjjön létre az országban.
2020. febr. 15. 17:59
 24/45 A kérdező kommentje:
Ha úgy tetszik egy kicsit liberatariánus vagy vannak szociális anarchista törekvései is, a közvetlen demokráia is egy Bakunyintól merített ötlet. De nem fő eszme, benne, és a jelenlegi rendszert meg akarja dönteni. Nem hisz a parlamentben, a jobb és baloldali megosztottságban, és a jelenlegi politikában sem. Azért harmadikutas mert nem jobb és nem is baloldali hanem mind kettő és elutasítja a megosztást mert az a nemzetet és a népet feleslegesen osztja meg.
2020. febr. 15. 18:03
 25/45 anonim ***** válasza:
86%
Te most komolyan téríteni jöttél ide? Fogadd el, hogy a nők nem kérnek a fanatizmusodból és ez akkorsem fog változni, ha lenin összes művét ideböfögöd
2020. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Ez nem csak a leninizmus, ez a filozófiák és az ideológiák megvalósítása. Ezt meg lehet valósítani ha az egész világon megvalósul.
2020. febr. 15. 18:08
 27/45 anonim ***** válasza:
90%

A Dunából is csinálhatunk Coca-cola folyót, amennyiben a világ minden Coca-cola gyára elkezdi a Fekete-erdőnél telenyomni coca-colával a Dunát. Fizikai akadálya nincsen. Csak épp erre soha nem fog sor kerülni.


Ugyanez van a kis egyszemélyes utópiáddal is.


Végülis csak 8 milliárd ember felett kellene totális elme kontrollt gyakorolnod.

Holnap délután háromra megoldható? :D

2020. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hosszú folyamat, de megoldható, és ha megvalósul mindenhol meg kell. https://www.youtube.com/watch?v=MZkEMxhsAV8
2020. febr. 15. 19:08
 29/45 anonim ***** válasza:
81%
Te egy igazi idióta vagy
2020. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Engem azok érdekelnek, akik nem csak gondolkodnak, hanem cselekednek. Azok érdekelnek, akik nem csak beszélnek róla, hanem meg is valósítják. Azok érdekelnek, akik nem mások életét próbálják élni, hanem a sajátjukat.


Ezen felül ne legyél Albert! Legyél inkább Gyula!

[link]

2020. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!