Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyiben függ össze a tetovál...

Mennyiben függ össze a tetoválás terjedelme és az agresszivítás? Vajon nem a bőr alá fecskendezett tetemes festék vált ki agresszív viselkedést, viselőjüktől?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nincs összefüggés, téves a következtetésed.
2020. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D


Ez egy igencsak új megközelítés, és amennyire új annyira vicces is.


A következő mi lesz?

Vajon a laborköpeny viselése vált ki az agyban olyan folyamatokat, hogy az illető érteni fogja a kémiát?

2020. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Maximum fordítva. Sok "kopaszkigyúrt buta agresszív" ember csináltat tetoválást. De nem mindenki ilyen, aki csináltat tetkót. Nagyon erős általánosítás lenne. Rengeteg fiatal lánynak is van, nem hiszem hogy mind egy agresszív állat lenne :)
2020. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van tetkom, tobb is. Tudod mi valt ki belolem aggresszivitast?

Az ilyen tudatlan, itelkezo kerdesek olvasgatasa!

2020. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Drágalyézus gyerele...:D nincs összefüggés. Amúgy a legtöbb ma használt festék természetes összetevőket tartalmaz, ami az én bőrömben van, az pl. szinte hipoallergén, természetes szénből készült.
2020. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A férjemnek sok tetkója van, teljesen jólnevelt, békés ember.
2020. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Hova tudod még fokozni? Mit ártottak neked a tetovált emberek?
2020. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy tündéri kis tengerimalac tetoválásom van :)

Sosem vagyok agresszív, gyűlölöm annak minden fajtáját. Szerintem ez baromság!

2020. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt,tele van varrva,és bizony tud agresszív lenni,saját maga is mesélt ezekről.Viszont ismertem nagydarab,széttetovált kopasz férfit,aki teljesen barátságos volt,rengetegen szerették.Szóval röviden;nincs összefüggés a tetkó és az agresszivitás között.Ilyen értelemben ahogy kérdezed, biztos,hogy nincs.Max.olyat tudok elképzelni,amit már írt valaki,hogy az eleve agresszív,kopasz,kigyúrtak jobban vonzódnak a tetováláshoz,az extrémitása miatt.De ők tetoválás nélkül is agresszívak lennének.
2020. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!