Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti egyetértetek azzal az...

Ti egyetértetek azzal az állítással, hogy a kövér nők közvetlenebbek, vidámabb természetűek mint a vékony modellalkatú nők?

Figyelt kérdés
Szerintem lehet benne valami.Én dolgoztam kövér nőkkel,tényleg közvetlenek,jókedvűek voltak.Vagy ott van a Pa dö főből Lang Györgyi és Falusi Mariann mind a kettőjüknek nagyon jó a humora,igazi showmanok.Azonkívül jó a zenéjük,sok slágerrel megajándékoztak minket az elmúlt 30 évben.Én azt vettem észre hogy a kövér nők jól érzik magukat a bőrükben legalábbis akiket én ismerek.
2020. febr. 15. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

szerintem is így van. mondom ezt vékony nőként.

én is úgy làtom, ők mindig jókedvűek, közvetlenek.

2020. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1-es igen és úgy tűnik nem zavarja őket a súlyfeleslegük elfogadják magukat olyannak amilyenek.Szerintem a férfiaknál is nagyobb sikerük van mint a vékony nőknek.
2020. febr. 15. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez legjobb esetben is csak általánosítás.
2020. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3-as Te ismersz zárkózott,befelé forduló kövér nőt?Mert én még nem találkoztam olyannal.
2020. febr. 15. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én nem értek egyet.
2020. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ismerek ilyet. De én is úgy vettem észre, hogy ÁLTALÁBAN vidámak, közvetlenek a dundi lányok. Mondjuk azt nem tudhatom, hogy otthon a színfalak mögött mi zajlik le.
2020. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5-ös én dolgoztam mindenféle külsejű nővel,de a teltebb,kövérebb nők mindenhol jobb kedvűek,életvidámabbak voltak mint vékonyabb társaik.
2020. febr. 15. 18:20
 8/14 A kérdező kommentje:
#6-os igazad van és szerintem egy dundi lányba könnyebb beleszeretni mint egy vékony lányba.A személyiségükkel levesznek minket a lábukról.
2020. febr. 15. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Igen, én is ezt tapasztalom, mint a kérdező ír. A legtöbbjük békés természetű.
2020. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9-es békések és vidám természetűek.Lehet velük hülyéskedni,sokat nevetni,jófejek a duci lányok,értik a viccet:)
2020. febr. 15. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!