Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan tolerálja ezt az...

Ki hogyan tolerálja ezt az evés közbeni hangot? (videó)

Figyelt kérdés

Így videón is érezhető, de élőben mikor berezonál a ház.

https://www.youtube.com/watch?v=CdmMfo3BEpQ


2020. febr. 15. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Felmegy a vérnyomásom, és meg tudnám ütni azt aki így eszik.
2020. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%

Engem nem zavar, ha valaki csámcsog vagy rág, de pl vannak más hangok, amikkel az őrületbe lehet kergetni.


Viszont az egyik kolléganőm nagyon nem szerei a rágás hangját. Ropogós ételt (műzli, csipsz, stb) nem is lehet enni a közelében.


Vicces amúgy, hogy most láttam a kérdést, mert épp most rágjaeszik a kutya és rágja a száraztápot én meg megnyitottam egy videt, ahogy valaki ugyangy a kajáját rágja :)

2020. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Képzeld el mikor csend van a házban és rop-rop. Szerintem csak az eszik így aki ilyen egoista és nagyon nagy az önbizalma.

De ezen kívül a friss zöldségek roppanása is éri a pénzt. Retek, paprika..

De a zárt szájban keletkező cummogó, nyümmögő hangok is frusztrálóak lehetnek. A nyelés is még pl.

2020. febr. 15. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

1: ez fel van szándékosan hangosítva.

2: aki emiatt fizikai sértést akar elkövetni, az sürgősen kezeltesse magát! Nem szabad tolerálni a szociopatákat!

3: Akit zavarnak ez evés közbeni hangok, kaja közben tegyen be háttérzenét.

2020. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én pl kapcsolok háttérzenét mert egybe nyitott a konyha-nappali, de ahol egy kis szűkös kis konyha van és leülnek reggelizni ott azért elég frusztráló h az egész konyha zeng a gabonapehely rop roptól. Vagy ritka aki felkapja a fejét erre a hangra? Vagy teljesen normális?
2020. febr. 15. 20:08
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
A ropogós étel ropog.
2020. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom elhinni hogy valaki 5éves korától nem tanul meg normálisan étkezni és nem csámcsogni kint egy hülyegyerek.

Értelmes ember egyen minimális hanggal v vonuljon el enni ha normálatlan

Bocs mizofóbiám van

2020. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok.

Hát engem felidegesít.

Képzeld el amikor az öreg lánynak mozog a fogsora, és kozben cummogja a csülök ről a zsíros részt. Közben a fogsora mozog, és még nyikorog az is...

Volt benne részem.

2020. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarnak az evés hangok, legalábbis nem az ilyen ropogtatósok. Amúgy ha már itt tartunk, elmondhatnád, hogy lehet egy ROPOGÓS ételt úgy enni, hogy ne ropogjon, kíváncsian várom..

Engem személy szerint inkább az idegesít, ha valaki sokáig, monotonul köhög, pl. anyám asztmás és éjszakánként órákig azt kell hallgatnom, ahogy fulldoklik. Olyankor én is meg tudnám kb. fojtani. A legirritálóbb, hogy amúgy tehetne is ellene, mert van olyan kis hörgőtágító gyógyszere, amit be kell(ene) lélegeznie, ha fulldoklik, de nem használja, mert valahol az interneten azt olvasta, hogy az méreg, meg károsítja a szívet, ezért inkább megfullad, de nem használná...Régebben amúgy, amikor használta, simán elég volt max. pár hetente szívogatnia és utána egy csomó ideig nem jöttek rá ezek a köhögésrohamok, csak azóta fulladozik minden nap órákon keresztül, mióta abbahagyta...Neki köszönhetően annyira rosszul vagyok a köhögés hangtól, hogy amikor máshol hallok valakit köhögni, rögtön felmegy bennem a pumpa.

2020. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi mimózát meg álszent alakot. Mégis hogy a bánatba enné valaki a ropogós ételt? Nyelje le egyben? Vagy hogy képzeled?

Aki ezt nem képes tolerálni, az nem való kapcsolatba.

Gondolom azért is gyilkolni képes ha a párja büffent egyet diszkréten de észre veszi. Vagy ha kicsuszik egy halk puki. Ha meg izzadni mer, akkor eleve élve le is darálja hogy meg ne történjen többet? Eszem megáll...

2020. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!