Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon kimért és távolságtartó...

Nagyon kimért és távolságtartó vagyok az emberekkel? Más is van így? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sokan olyan kedvesek és közvetlenek, én pedig annyira kimértnek érzem magam, ha például beszélek valakivel. A közeli barátokkal, vagy a családtagjaimmal nem vagyok ilyen, de például a távolabbi rokonaimmal is olyan stílusban beszélek, mintha idegenek lennének. De még sokszor a nagymamámmal is úgy beszélek, mintha egy ismeretlen nénivel beszélnék, nem tudom mi lehet az oka. A munkatársaim között sem tudok annyira feloldódni, nem megy a small-talk, valahogy úgy érzem, hogy hiányzik a kedvesség és a jóindulat a hangomból, amikor beszélek velük, pedig én nem akarom, hogy ezt így szűrjék le, hogy én egy ilyen èrzéketlen és kimért ember vagyok. Mi lehet ennek az oka? Hogyan lehetne ezen változtatni?

2020. febr. 16. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Annak függvényében lehet rajta változtatni, hogy van-e agyi deformáltságod. Ha nincs és egyszerűen olyan neveltetést kaptál, hogy szorongós lettél (mint én), akkor elhatározás után 1-2 röpke év alatt ki tudod nőni. Legjobb tanácsom, hogy szerezz barátokat.
2020. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd olyan halálosan komolyan magadat.
2020. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!