Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek manapság miért ilyen...

Emberek manapság miért ilyen bunkók az emberek?????

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Me' méne??!! >:(
2020. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem szeretem, mikor azért bunkóznak le, mert nem nyalok segget. Nem tartozik senki senkinek. Sem a jelenlétével egy eseményen, sem azzal, hogy a lelki szemetese és a nyavalyáit hallgatja, sem cseverészéssel, sem jópofizással. Engem mindig bele akartak kényszeríteni az ilyen szolgahelyzetekbe és mikor nemet mondtam, én voltam a bunkó. Pedig annak az embernek az égadta világon nem tartozom semmivel és ezt ő is tudja. Szóval van, amikor a másik oldalon vetik el a sukykot és túlságosan számítanak mások szívességére... Aztán megy az érzelmi zsarolás, ha te ebből nem kérsz.
2020. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van valami bajuk az életben és máson töltik le.

Én is megfigyeltem, hogy mindenhol találkozok bunkókkal.

Bunkók a boltba, mert kevés a kasszás,de abba már nem gondolnak bele hogy az a kevés kasszás 12 órázik, mert ennyi is legyen pl van 20 ember ebből 15 beteg vagy szabin van 5ből meg 2-3 tölt mert akkor áru nincs kint.

Bunkók a villamoson, a bankban, étterembe....

Mintha ők különbek lennének...

Kitöltik másokon aki úgymond úgyse szólhat vissza, mert ő vevő vendég és őket ugye nem szabad bántani

2020. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert a bunkóság láncreakciót indít be. Ha velem bunkó valaki, akkor én is az leszek Arankával, Aranka meg Istvánnal, István meg Gézával stb.
2020. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
A fene jó dolgukban nem tudnak mit kezdeni magukkal az emberek, ezért úgy foglalják le magukat, hogy akit arra alkalmasnak találnak, belerúgnak kettőt.
2020. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Eddig is ilyenek voltak, csak kevesebb lehetőség volt arra, hogy kiderüljön. Pl. Nem volt közösségi média, netes fórumok. De még a tv-ben se voltak olyan műsorok, mint pl. VV, ÉNB, stb.
2020. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Az emberek változnak,csak közben elfelejtjük közölni egymással
2020. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Fejtsd ki mire gondolsz konkrétan. Ez igy túl általános
2020. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
A net, a gyógyszerek-élelmek, egyéb aljzószerek miatt, a társadalmi helyzet miatt, stb.
2020. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem bunkók az emberek, hanem le vannak terhelve.


Egy hétköznapi dolgozó ember bent senyved 8-10-12 órákat. Közben, ha gyereke van, akkor őt is kell nevelni, ha nincs gyereke, akkor már maga a munkaidő végén is örül, ha valamihez marad energiája.


Eljön a hétvége, amit kitölt a takarítás, főzés, mosás, stb., a gyerek versenyei, zsúrra vinni, amire meghívták, a barátait fogadni, készülni vele a sulira, meg még minden más.


Ha valakinek nincs gyereke és 8 órákat dolgozik, a hétvégéje szabad, akkor is az a 2 nap szinte semmire sem elég.


Az ember persze, hogy ha tud magára időt szakítani, akkor magára fog és nem másra, emellett eszívott energiával nem jár-kelt az utcán mint egy dalolászó Mary Poppins.

2020. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!