Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te voltál már szemtanúja...

Te voltál már szemtanúja olyannak, amikor valaki buszon, metrón vagy villamoson botrányosan viselkedett?

Figyelt kérdés
Én még sosem éltem meg személyesen olyanokat, mint amiket feltöltöttek a netre, de itt látott már valaki olyat, mikor valaki hányt, drogozott, vagy csak úgy ordibált valakivel vagy magában, vagy verekedett.
2020. febr. 16. 18:36
 1/10 anonim válasza:
33%
Igen, de csak annyi, hogy egy fiatalember cigit töltött.
2020. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
1-es ebbe mi a botrányos? Szoktak cigit tölteni héven, buszon, tanórán, előadáson...
2020. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Többször is. Seggrészeg kötekedőket, úriember úgy verte a f-szát, hogy a táskájával takarta.


Engem is zargatott egy részeg a villamoson. Amikor arrébb mentem, jött utánam és rángatott. A kedves utasok röhögtek...főleg a férfiak. Azt nem várom el, hogy segítsenek, mert akkor őket is inzultálhatják. Viszont ezt a fajta kárörvendést soha nem tudtam megérteni. Ja és voltak fent közteresek, ellenőrök is, ők szépen félrenéztek. :D Bezzeg, ha mondjuk egy vékony srácnak nincsen jegye, akkor hősök.

2020. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2020. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, párszor, de szerencsére nem volt nagyon durva, de nem az a természetes megnyilvánulás volt így sem.
2020. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Hajjjajjj...


A legjobb az volt, amikor SZENTESTE egy férfi megrúgott kb 3x egymás után a buszon, mert úgy ültem le, hogy a lábaim előttem voltak (értsd, normálisan ültem az ülésen).


Amúgy kb két hetente egy a kérdésben felüntetett alkalom minimum van. És akkor nem számoltam bele azokat az embereket, akik csak telitorokból üvöltve tudják a magánéletüket megbeszélni a mellettük ülő rokonnal/baráttal. :D


Legutóbb egy nő volt eléggé illuminált állapotban, aki mindenért ordított a barátjával, aki szintén nem volt magánál. Majd a nő alig tudott leszállni, mert a lábán alig állt és az ajtó majdnem rácsukódott :D


Amikor meccs van a stadionban, akkor megy full hangerőn, hogy Ria-ria-hungária, amíg azon aggódok, hogy vajon a versém a helyén marad e azért, mert ott lökdösődnek, "játékosan" agyonverik egymást a közelemben, stb :D


Volt, hogy egy lány úgy szállt fel, hogy ömlött belőle a vér és a barátja próbálta rendbe hozni.


Igazából nagyon sok sztorim van és biztos megdönteném a GIK komment hosszúság rekordját, ha leírnám az összeset. :D

2020. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2x találkoztam mutogatós bácsival, akik előttem rejszoltak... 1 idős, kövér bácsi hangosan szuszogva alám nyúlt egyszer.

2 fiatal azzal szórakozott, hogy egy öngyújtóval ki tudja előbb felgyújtani a másikat (aztán amikor az egyiknek tényleg sikerült, akkor épp csak be nem pisiltek).

Hányó embert már láttam többször. Ordibálót szintén.

Aztán van az a fajta, aki ha látja, hogy ebook/telefon van a kezedben, akkor először szépen elkéri, mert neki kell, utána meg fenyeget hangosan, hogy szétver, ha nem adod oda neki.

2020. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Láttam már rongálást, veszekedést, kisebb balhékat, de ami személyszerint legjobban zavarja kényelmemet, azaz mikor büdösvan a buszon, persze nyilván ha a többi dolog velem szemben történne, az elég botrányos lenne, de szerencsére nem volt rá példa, viszont arra igen, hogy az alkoholtól szétcsúszott ember kb beszarva szállt fel az emberek közé... A buszsofőr meg simán engedte.
2020. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legszomorúbb eset, amit láttam, egy idős szipus nő volt (amúgy egy jó környéken) egy buszon. Zacskóból szívta fel a ragasztót, és zokogott (meg néha nevetett) tőle. A buszvezető végül megelégelte ezt, satufékezett egyet, majd ordibálva vele leszállította.
2020. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

4-6-os villamoson körülbelül napi szinten. Volt például egy néni, aki rendszeresen bámult ki az ablakon, és egy meghatározhatatlan személynek ordítozott olyan dolgokat, amiket ide nem írnék le.


Vonaton is előfordul, múlt héten például velem üvöltözött egy homályos tekintetű fiatalember, hogy ha leszállunk akkor kinyír, meg hogy g..ik..va vagyok, meg hogy apámmal vetessek az ő apjának a sírjára virágot(???), biztos k...va vagyok és úgy keresek pénzt, meg hogy simán kettészedne. Aztán odaállt fölém izmozni.

(Mindezt azért, mert odamentem és becsuktam a wc ajtaját, amit ő tárva nyitva hagyott.)


Sok a futóbolond, szerintem ez mélységesen szomorú, hogy ezek az emberek csak úgy szabadon mászkálhatnak ahelyett, hogy valamiféle ellátást kapnának.

2020. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!