Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már az ország...

Találkoztál már az ország focistáival? Milyen emberek?

Figyelt kérdés

Kedves emberek a pályán kívül?

Kedvelem őket, de tartok tőle hogy elküldenek a búsba, ha közös képet kérnék tőlük.

Kivel találkoztál már?

Meséld el kérlek.



2020. febr. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Testvérem és a futballista barátai, társai. 95 százalékuk remek srác, persze vannak kivételek. De a való életben is így van. Ugyanolyan srácok, mint bárki más. Régen sokat mulattunk együtt, több barátot is szereztem általa abból a közegből. De ők már egy leköszönt generáció, mind a harmincas éveik végén, negyvenes éveik elején járnak. Ahogy lassan én is.
2020. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem igaz az, hogy egoista, beképzelt, bunkók?
2020. febr. 17. 16:17
 3/6 Micimacko67 ***** válasza:
56%

Kérdező, milyen ország milyen focistáira gondoltál?

Magyar esetleg külföldi? NB I-es vagy egy falusi kis csapat játékosaira....nem mindegy....

2020. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta a kérdésben, hogy az ország focistáival. Alul meg sorol pár nevet is. Így én magyar profi focistákat értettem.
2020. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy nem igaz hogy azok. De mint mondtam, nyilván van itt is kivétel. De. Ők is sportolók. Ráadásul egy csapat tagjai, függnek egymástól. Én imádom a sportot. Tényleg mindent szeretek és követek a magam módján. Személyes tapasztalataim szerint, ez a magatartás azokra jellemző, akik egyéni sportot űznek. De valószínűleg ez sem releváns, de itt már van rossz tapasztalatom annak ellenére, hogy soha nem mentem oda senkihez, soha nem kérem autogramot. Csapat sportban játszó emberekre kevésbé jellemző valószínűleg.
2020. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Pontosan úgy van, ahogy ő írta.
2020. febr. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!