Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen betegség, vagy...

Létezik ilyen betegség, vagy ahoz hasonló? .

Figyelt kérdés

Egy osztálytársam (lány) elég sokszor cserbenhagyott, amikor én megbíztam benne. Elmondta a barátnőmnek (aki egyben osztálytárs/mostoha tesóm csúnyán fogalmazva) azokat, akiket rámondtam, mikor még mérges voltam rá rgy hülyeségre. Azóta kibékültünk, majd a tesómmal megbeszéltük, hogy ez a csaj mindig kihalgat mindent, majd tovább adja ferdítve a sztorit. Ha ez nem lenne elég, engem mindig szét akar választani tesómtól, csak, hogy jóba lehessen vele. Direkt bántja azokat, akik a lánynak nem olyan szimpatikusak stb. Egy szóval nyalizik, de néha már betegesen. Én a megfelelési kényszerhez tudnám kötni, de biztos van erre egy jobb példa.

Lehet kuszán hangzik, ezért elnézést!



-/Lány



2020. febr. 17. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szimplán csak hülye.
2020. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pletykafészek.
2020. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!