Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok sikertelen?

Miért vagyok sikertelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

18 éves lány vagyok

Egy ideje próbálkozom a jogsival 3x megbuktam forgalmin

Nyelvvizsgan 1x buktam meg

Mindennel probalkozok minden tolem telhetőt megteszek de egyszerűen nem sikerül semmi

Felek hogy a tovabbtanulasom is így lesz jovore erettsegizek suliba jó tanuló vagyok 4es-5oseim vannak de erettsegin ugyis hulye leszek mint minden másban

Apámtól egyfolytában azt hallgatom h ha mégegyszer megbukok pl jogsin akkor elmegyek dolgozni és vissza fizetem az összes pénzt

Meg hogy minek tanulom a nemetet ugyanolyan hulye vagyok a nyelvhez mint a jogositvanyhoz ugysem fog sikerulni

Van egy tesom aki szin5osre erettsegizett 2db felsofoku nyelvvizsgája van gyogyszeresznek tanul és mindenben sikeres és itthon én egy nagy kalap sz.r vagyok és már megőrülök emiatt azt erzem hogy feladok mindent és sodrodok az arral inkabb

Mit tegyek??? 😢


2020. febr. 17. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz módszerrel tanulsz, vagy vizsgadrukk.
2020. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha négyeseid és ötöseid vannak, akkor csak vannak dolgok, amik sikerülnek. :)


Valószínűleg apukád folyamatos negatív kántálása rossz hatással van rád, és elveszi az önbizalmadat. Nem írod, hogy milyen nemű a tesód, de hozzá talán másképp áll.

2020. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a hejedbe rég apád fejéhez vágtam volna valamit és mondtam volna neki hogy verje ki a tesó bizonyítványára ha neki ennyire számít.


Neked nyugi. Kitartást. Csak próbálj meg lenyugodni. 😇 Drukkolok hogy sikerüljön. 😇

2020. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A jogsi kb 200ezer + újra próbák

Nem kevés pénz ám.


Figyu csajszi, ne akarj mindent egyszerre!


Csináld csak a sulit.


+ Kezdj bele egy kis önismeretbe.


Egy egészséges önbizalmat kaparj fel magadra.


Ha jól mennek dolgok, de a vizsgán bukó van, akkor nem lehet, hogy elbizonytalanodsz önmagadban, lesokkolsz?


Pihenőnek halaszthatsz évet, addig pedig megtapasztalni milyen a munka.

+Rájössz, hogy pl minimálbérért is sokan mit szívnak a hétköznapokban.


Az se mindegy, hogy valamit tényleg szeretnél-e csinálni vagy nem.



Lásd:


Én ott hagytam sulit.

Sok művészeti ágba bele tanulhattam és megnyílt előttem a világ - mennyi művészeti ágon jól teljesítek.

Nem akartam egyre pazarolni annyi időt.

(Legkevesebb tanórám szerdán volt 10tanórával, max pedig 13tanóra)

+sport és alkotást nem akartam letenni.


Dolgoztam 2 hónapot gyárba, majd abból a keretből ausztria és németországba dolgoztam vendéglátásban.


Olyan személy vagyok aki kutatja a dolgokat legyen szó tárgyról vagy önmagamról/emberekről.


Az utazás, munka, alkotás terén sok tapasztalatot szereztem.


Kialakult bennem mit szeretnék.


Nekem is sokszor mondák a negatív dolgokat szüleim, azért is hagytam őket egy ideig, hogy az a negatív özön távozzon az életemből.


Haza mentem, hiányoztam nekik, idővel megin kezdték a negatív dolgokat.


Holott bennem már motoszkált mit és hogyan szeretnék kivitelezni az életemben.

"Nem bántad meg, hogy ott hagytad a sulit?"


Válaszom:

Nem, mert a 32oszt.társamból 1 dolgozik a szkmában csak mert örökölte az üzletet.


Szomorú volt nézni, hogy vendéglátásban és kassza mögül néztek vissza rám társaim.


Vállalkozásba fogtam, majdnemhogy a semmiből.


Akkor szintén eltűntem a szemek elől.


Amint lebuktam jött minden olyan ember s keresett fel, akik világ életemben kinevettek, lehurrogtak, hátra hagytak.


Abban az időben én is megtettem s elküldtem mindenkit a fenébe:

Sikeresen, pénzzel a zsebemben már mindenkinek jó lettem?


Párom:


Neki annyi nagy előnye volt, hogy kicsi kora óta tudta mit szeretne.


Csak érettségit tette le.

Több egyetem, suliba ment, de mindet félbe hagyta, mondván hogy neki ez nem az igazi.


Viszont játék fejlesztésben az alkotás több irányzatát megtalálta: sztori, grafika, programozás, zeneszerkesztés...


Sok konfliktuson ment át szüleivel, de végül, amikor elérte célját minden oké lett.


Mára több mint 10 játékot adott ki (nem ratyiságokat. PCtől kezdve x-box-ig elérhetőek)



Magamról annyit még:


Kifejezetten introvertált személy vagyok, s hangulat ember.

Amit szeretek csinálni, tanulni azt elsőre megoldom, megtanulom.


Jó memoriám is van + térlátásom is.


A bank kártya adataimtól kezdve a személyi adatait mind tudom (minden egyes számot, betűt rajtuk)

S ez csak egy apróság.


90a7d8a9ee

Hasonló full random kódokat használok mindenhez, egyszer se volt gondom.



Ismerd meg magad, fedezd fel mik akadályoznak, a hátrányokat fejleszd használható előnyeidre + az erősségeid fejlesztd az egekbe.


A jövőképed is kialakul idővel, ha rámész önfejlesztés és kutatásra.


+ Napi kisebb sport tevékenység is sokat dob a közérzeten+alkatodon is.


Ha szeretnél beszélni vagy bármi, írj csak.

(Heti 1x lesek fel kb, szóval bocsi, ha első levélre nem reagálok egyből)

2020. febr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert beléd van beszélve h egy kalap 💩 vagy. Ahhoz pedig gyenge vagy h ellenállj ennek. Lehúz az egész, bizonytalan és sikertelen leszel.
2020. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-nek valószínűleg igaza van, de annyit tegyünk hozzá, hogy ez változhat.


Ha ellenállsz a lehúzó környezet negativitásának, és ki tudod hozni mindazt, ami benned van, nagyon sokra viheted!

2020. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!