Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Edzőterembe recisnek mi az...

Edzőterembe recisnek mi az istennek vesznek fel tahó módon viselkedő embereket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 09:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Röviden a lényeg:

Volt ár 3 alkalommal ugyanahhoz a kisasszonyhoz "szerencsém", odajáró két ismerős (srác) is mondta, hogy egy igazi tajparaszt, mindig grimaszol, a jó pasikkal pedig bájolog, de a csajokat lekezeli (nőből vagyok). Mikor bementem, valamelyik haverjával dumálgatott, vérigsértett képet vágott, mikor letettem elé a bérletkártyámat és mondtam neki olyasmit, hogy "szeretnék még egy mentes literes vizet is, ha van akkora". Flegmán mondta, hogy "amúgy ott a csapvíz is" (? :D) Szinte odavágva a kulcsot és a vizet a pultra, röhögött a haverjával, rajtam. De vicces. Mikor távozni akartam a teremből, akkor telefonját nyomkodva a bérletemet leba szta a pultra, ami beesett az alá. Nem volt hajlandó segíteni kiszedni, mert hogy az kint van, nem az ő oldalán. Egy srác halászta ki onnan... Nem is mondta, hogy elnézést, vagy valami, és még csak el sem köszönt. Hogyan lehet kezelni az ilyet? Lenne jogom panaszt tenni ellene, vagy nekem kuss legyen? Egyébként nagyon jó terem, és a másik két recis lány nagyon aranyos és mosolygós, nem is értem, egy ilyen ember mit keres ott. Egy teremben sem tapasztaltam ilyet.

2020. febr. 18. 09:54
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert akinek van bármilyen képessége a világon, de kb. szó szerint bármi, tehát ha már valaki tud értelmesen magyarul beszélni, az már biztos, hogy nem fog recepciósnak jelentkezni egy edzőterembe.
2020. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Járok kondizni, 2 opciót láttam eddig:

- Vagy nagyon keveset fizettek, ezért normális ember nem ment oda...

- Vagy a tulaj kezelgette a nőt.


#2: Egyik haverom megcsinálta a szakmát, szakmunkás minimált kapott volna és rossz körülmények között kellett volna dolgoznia. Helyette elment kondiba recepciósnak kicsit kevesebbért. Világéletében imádott sportolni és most csinálja egyetemen levelezőn a mérnökit. Bizonyára ő nem értelmes, mert gyk-n valaki azt írta...

2020. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Az bizonyítja, hogy értelmes, hogy megcsinált egy szakmunkásképzőt?
2020. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy most mondtad te is hogy normális ember nem megy oda, tehát akkor a haverod, aki hiperintelligens mert elvégzett egy szakmunkás iskolát, szintén nem normális.
2020. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44% Te ennyire megkeseredett vagy, hogy minden kérdés alatt kötekedsz?
2020. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hátháthát... akkor jó párja lehetne a kisasszonnynak :D
2020. febr. 18. 18:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen jártam egy edzőterembe, amit nagyon szerettem, és ott volt egy hasonló nő. Szerencsére több recepciós volt, de nem kerülhettem ki.

Ő mint kiderült, a túlsúlyos emberekkel volt bunkó, mert ő versenyszerűen sportolt és lenézte azt, aki túlsúlyos.

De érted, a logika hol van? Hát nyilván azért jártam rendületlenül, majdnem napi rendszerességgel, hogy rendbe hozzam magam.

Ő meg a bunkózásával csak elvette volna a motivációt.

Jó annyira durván nem nyomta, mint a "tiéd", de lehúzós tudott lenni.

Nem lehet úgy intézni, hogy akkor menj, amikor más van?

2020. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ő mint kiderült, a túlsúlyos emberekkel volt bunkó, mert ő versenyszerűen sportolt és lenézte azt, aki túlsúlyos.


De érted, a logika hol van? Hát nyilván azért jártam rendületlenül, majdnem napi rendszerességgel, hogy rendbe hozzam magam."


Az ilyen embereknek is lehet súlyos önbizalomhiánya,és ha még kicsit idióta is mellé,hát ez benne a logika...


Kérdező,ha tudod ki a tulaj,jelezd neki.

2020. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65% Ez igaz.
2020. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!