Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldiek is likejelekkel...

A külföldiek is likejelekkel tudják le a válaszadást messengeren?

Figyelt kérdés
Vagy csak ez ilyen primitív "magyaros" szokás?

2020. febr. 18. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Ennek semmi köze magyarországhoz, ahhoz van köze, hogy nem szeretnek valamiért beszélni veled az ismerőseid, amiről leginkább te tehetsz.
2020. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez szimplán olyan szokás hogy valamiért nem kíván veled komolyabban társalogni, így ezzel zárja a beszélgetést. Semmi köze az illető nemzetiségéhez.
2020. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Na nost túllépve a trollkodáson:


1. Másoktól is hallottam már ilyen lájkjeles kommunikálást, nem csak én tapasztaltam.


2. A kérdés az volt, hogy külföldön is szokás ez, nem az hogy itthon miért csinálják ezt.

2020. febr. 18. 14:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Semmi trollkodás nem volt a korábbi válaszokban.
2020. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Istenem... mi értelme annak a kérdésnek hogy külföldön is szokás-e lerázni valakit egy lájkjellel akivel nem akarsz beszélni? Ennek mi köze van a nemzetiséghez?

Az megnyugtat ha azt mondom hogy angliában élek és ott se ír neked normálisan aki nem kiváncsi rád?

2020. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a felháborodott és személyeskedő hangvételt. Bántottalak titeket? Mivel? Másoljátok ide!


Amúgy ilyenkor Angliában is lájkjelekkel reagálnak válasz helyett?

2020. febr. 18. 14:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Senki nem háborodott fel. Feltettél egy hibás kérdést, leírtuk hogy miért hibás.
2020. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A válaszokban volt a hiba, ugyanis azt a kérdést tettem fel, hogy külföldön is szokás ez, ti meg arra a fel nem tett kérdésre válaszoltatok, hogy miért csinálják ezt az emberek. Ennyi történt.
2020. febr. 18. 15:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez az indító kérdésed volt hibás. Ugyanis ez a "külföldiek is" értelmetlen, hisz a magyarok sem, mivel ennek semmi köze a nemzetiséghez.
2020. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A kérdésem azt jelenti, hogy ez a szokás, hogy lájkjeleket írnak válasz helyett, más országokban is így működik e, vagy csak itt terjedt el ebben az országban. Nem értem mit nem lehet ezen érteni. Szerintem egyszerű kérdés. ;)
2020. febr. 18. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!