Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem cs*sz fel ha...

Csak engem cs*sz fel ha valaki állandóan martirkodik?

Figyelt kérdés
Van egy "barátnőm" akivel kb annyiból áll a legtöbb dumalasunk h azon sír a szája h jajj jajj mennyi dolga van ő állandóan dolgozik még bulizni sincs már ideje, jövő héten sportolni se jön már annyi a dologa stb stb. Es ami zavar hogy a munkájának a fele onkentes és tudom hogy baromira élvezi. Valamint van egy két dolga amire kva büszke és ezeket előszeretettel minden egyes talalkozasunkkor megemliti... szoszerint... Pedig már több mint fél éve ismerjük egymást... Normális h kezd idegesíteni vagy más is igy lenne?

2020. febr. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem pont az idegesít, hogy neki ilyenjei vannak, neked meg nincs ilyen, amit szeretsz? Amire büszke vagy?
2020. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem :D
2020. febr. 18. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Mártírokkal dolgozok együtt. Az egyik, aki egy pasi, direkt nem megy el a WC-re sem (pedig lenne ideje), hogy lássuk, hogy ő milyen elfoglalt és nyávog, hogy nem igaz, hogy nem mehet wcre. Gyűlölöm a mártírkodást.
2020. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nekem anyukám mártír. Mindig is sz volt, az egész gyerekkorom azzal telt el, hogy ő mennyit dolgozik, ő nem ér rá semmire, neki szolgálnia kell a családot, ő mos, takarít.

Már nyugdíjas, de bevállalnak extra dolgokat a mostohaapámmal, pl házat adnak ki a balatonon, akkor hallgatom, hogy mennyi munka van vele, ágynemű mosás, stb a vendégek után. Mintha kellene neki csinálnia..

2020. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!