Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem erti a humort? Ez...

Miert nem erti a humort? Ez valami rendellenesseg? Vannak online tesztek?

Figyelt kérdés

A parommal tobb,mint 2,5 eve vagyunk egyutt. Viszont az esetek 97%-ban nem erti az osszetett viccelodest, vicceket, csipkelodest. Magara veszi es azzal a lepellel takarozik, hogy bunko vagyok.

Ezek mellett nagyon nehezen illeszkedik be tarsasagokba, keveset beszel, ha nem szolna hozza senki 1 evig , akkor addig nem beszelne.

Ti talalkoztatok mar hasonloval? Szerintetek ez valami rendellenesseg? Minden oke lehet nala fejben? Vannak valahol online tesztek ahol kulonbozo betegsegekre lehet tesztelni az embert ?


(Kizarolag azert kerdezem, mert sokszor vita van emiatt. Elakarom majd venni felesegul, ha fogyatekos esetleg, ha nem. Csak tudni szeretnem, hogy mi lehet, mert ha beteg, akkor nyilvan nem ugy reagalok a tamadasaira.)

23 F



2020. febr. 19. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
A nők ilyenek... A többség csak a 3 oktávval magasabb "eheheh" szintjén tud nevetni is.
2020. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogyatékos, de valami enyhe spektrumzavara lehet.
2020. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sjsjyj ***** válasza:

Én is ilyen vagyok de én autista vagyok

17/L

2020. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2 megoldás van:


1.Nem társasági ember

2.Nincs humorérzéke


Ez nem betegség meg ilyen olyan zavar meg autizmus.

Ilyen a személysége.

2020. febr. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!