Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért nem...

A nők többsége miért nem érti, miért reagálja túl az alpári/fekete humort?

Figyelt kérdés
A legtöbbjük nem tud rajta őszintén nevetni, csak lemegy empatikusba és vagy rászól a többiekre vagy tüntetőleg nem is vesz részt benne. A srácok meg néha egy-egy lány körülöttem keményen szívják egymás vérét, mennek az oda-vissza oltások, poénok, aztán van egy csomó nő, aki megszólja azt a lányt is, aki csatlakozik hozzájuk, hogy hú, milyen primitívek. Egyszerűen mintha nem tudnának kiszakadni a finom kisasszony szerepből és belemenni a játékba. Vagy legalább visszaadni kulturáltan a nekik dobott labdát.
2020. febr. 19. 10:00
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
És nem, nem a vérszexista, nőgyűlölő poénokról van szó. Csak pl az a cards against humanity/wtf társasjáték szint. Azzal sem szeretnek játszani, mert juuuj.
2020. febr. 19. 10:01
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem nőies, ennyi. Ne Torrente filmre üljél be moziba egy nővel, nem értik, nem szeretik (nagy többség) ezt a humort.
2020. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Én például teljesen benne vagyok a párommal és a haverjaimmal az ilyesmi poénokban, ezzel együtt nem értem, hogyan juthatnánk oda, hogy emiatt más megszóljon... Számomra értelemszerű, hogy ezek belsős poénok, nem a nagy plénum előtt, hangosan hahotázunk ilyesmi vicceken.

Attól még, hogy az ember bizonyos ismerőseivel együtt jól szórakozik valamin, még lehet kulturált emberi lényként viselkedni idegenek előtt.

2020. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%
Szóval az a bunkó, aki nem akar bunkó lenni. Értem...
2020. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
4-es ha mind 2 fel benne van, akkor az nem bunkóság, meg intelligencia kell hozzá hogy tudjad hol a határ, mi az ami már sértő, olyat nem mondasz.
2020. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

@4 jaj, hagyjuk már, ha rosszindulatúak akarnak lenni, akkor még lejjebb süllyednek, mint az ember várná. Az ilyen barátnői körök épp ezért tiszta fertő, olyan mocsok dolgokat mondanak meg csinálnak egymás háta mögött, hogy a pofám leszakad. Persze, "barátok".

De ha poén meg csipkelődés megy, akkor már ők az atyaisten, aki szerint ez gyerekes és nem illik és hogy képzeljük, hogy röhögünk Hitleren vagy mit tudom én

2020. febr. 19. 11:03
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki nem vevő az alpári fekete humorodra, akkor ne hívogasd őt állandóan, dicsekedve, hogy az (neked) milyen isteni. A nők többsége azért nem érti, mert TE NEM ÉRTED meg azt, amit ők (szerinted) túlreagálnak.
2020. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Talán válts közösséget akkor, ha ez ilyen nagy problémát okoz. Középsuliban mindenki oltott mindenkit, még az egyik tanárunk is. Viszont, főiskolán kb. semmilyen poént nem lőhettél el, mert akkor sértődés lett 1-2 ember kivételével, beleértve a „férfiakat” is.

Az egyik munkahelyemen, a nők durvábban nyomták az alpári és szexista megjegyzéseket, mint a férfiak.


Egyébként minden társaságnak megvan a saját poénköre. Tehát az én baráti társaságomban olyan utalások/csatolások és oltások mennek, amit nem valószínű, hogy egy kívülálló értékelni tudna.


Ezt a kérdést is meg lehetne támadni, hogy a férfiak többsége miért nem érti az xy-t. Van értelme ezt játszani? Nincs.


Lehet velem, meg a haverjaimmal is baj van, mert mi pl. egyáltalán nem találtuk viccesnek a cards against humanity-t, vagyis kivétel volt a pakli tulajdonosa, de Ő a „húzd meg az ujjam” viccen is képes ennyi idősen röhögni... Na ez a kártyajáték humorszintje felér a magyar kártyával játszott: szeretem/utálom/kurnám/csókolnám verzióval még általánosból...


De ha annyira alpári humorra vágysz, menj egy faluszéli vágóhídra, vagy egy kocsmába humor turizmusként :)


(Csak így mellékesen, a legtöbb magyar mémben benne van az alpáriság, meg a groteszkség, de a humort valahogy kifelejtik belőle...)

2020. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a baráti társaságban folyamatosan repkednek az oltások, beszólogatások, irónia, szarkazmus, mindannyiunknak ilyen a humora és a fekete humort is díjazzuk. Vegyesen vagyunk férfiak és nők. Az alpári vagy pl. szexuális poénokat mondjuk mi se értékeljük, egyszerűen nem tartjuk viccesnek, fárasztóak, nem kell ebbe semmi különöset belelátni.
2020. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szeretem, mikor humortalan emberek attól hiszik magukat intellektuálisnak, hogy rontják a levegőt. :) Szerencsére nálunk a szakon ment az ortoság, mérnökök között általában megszokott minden beteg szar. De az ilyen kis cicalányok kibírhatatlanok a fellengzős, sznob, hangulatrontó pattogásukkal. Nem, nem jönnek be, nem nőkhöz vonzódom, szóval szarok én rájuk, csak mi a bánatnak legyeskednek meg eszi őket a fene oda, ha csak szörnyülködni meg hisztizni tudnak
2020. febr. 19. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!