Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért várják el azt,...

Egyesek miért várják el azt, hogy mindenki értse a fekete/alpári humort?

Figyelt kérdés

Itt olvasom alább az egyik ilyen kérdést . Komolyan mintha a kérdező elvárná , hogy mindenki olyan legyen mint amilyen Ő. Én férfiként se értem az ilyen humort , és még az ilyenek vannak felháborodva, ha az emberek komolytalannak tartják őket és kerülik a társaságukat . Mert képtelenek felfogni az agyukkal, hogy nem mindenki vevő az ilyen viselkedésre és az effajta “humorra”.

És akkor csodálkoznak az ilyenek, hogy elszigetelődnek és egymás között vannak csak folyamatosan , és maguk között megy a nagy egyetértés , hogy a többi ember milyen besavanyodott, mert nem olyanok mint Ők, a nagy humorheroldok... én pl ugrok minden ilyenre, mert nem tudom eldönteni , mikor humorizál valaki és mikor gondolja komolyan a dolgokat . És akkor az ilyenek csodálkoznak , ha valaki orrba vágja őket , csak úgy oltogatásból, csak úgy poenból! 🙂

Mert ami nekik humor, az lehet a másik embernek sértő. Én pl dolgozni járok be a munkahelyemre nem a másikat oltogatni , és ezzel Nálunk mindenki így van . Mi alapján van joguk ezeknek az embereknek ahhoz , hogy eldöntsék , mindenkinek kötelező olyannak lenni, mint amilyenek Ők ?



2020. febr. 19. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Akik lemaradtak volna a kérdésről.


Kár a kérdezővel vitatkozni, meg lehet nézni a kommentjeit. Nem bírja felfogni, hogy az emberek különbözőek. Az egyik reagálásába bele is dobta, az „intellektus” kérdését... Mint, ha saját magát akarná ezzel feljebb emelni :D

2020. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mások oltogatása vagy egy szexvicc azért nem ugyanaz :D Én mondjuk nem szeretem amikor szavaktól, vagy a szex puszta létezésétől már valaki nekiáll kínosan érezni magát, ez nyilván egy megérthető dolog, hogy benne sajnos ez egy kialakult szégyenlősség, amit egyébként érdemes legyőzni, emrt az élet legtöbb területén felszabadultabbá teheti az embert. Nőként engem sokkal jobban el szoktak fogadni, ha kicsit káromkodok gyorsan, mert látom az embereken hogy hú egy igényesen felöltözött sminkkel csaj, akkor ezzel biztos vigyázni kell nehogy valami csúnyát mondjak előtte, ezt én szeretem megtörni, mert őszintébbé tudja tenni a beszélgetést, ha nem arra figyel a másik, hgoy csak nehogy kicsússzon egy b*zmeg :D


Értem, valakineke z kellemetlen,d e az meg a te saját gátlásod. Nem vagyunk egyformák, nem kötelező nevetni semmi, viszont a másik felett ítélkezni, mert ha figyelsz annál a kérdésnél azért az is le van írva, hogy aki nem kapcsolódik be az elkezd r**bancozni is mellé, ez sem oké...

2020. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nevetnek az ilyen vicceimen azt általában felismerem és nem erőltetem. De vannak akiknek a másik prűd hozzáállása, elpirulása tetszik és csakazért is nyomja tovább.
2020. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem vevő én sem eröltetem, de ha leszid érte mint egy gyereket, akkor meg már én kérdezem azt, hogy ezt miért nem lehet érteni, hogy nem csak az ő "a tabu maradjon tabu" felfogása létezik? Nem erőszakoskodom senkibel hogy nevessen, megértem, ha nem teszi, ha komolyan beszélgetünk a témáról, akkor pedig elmondom hogy társadalmilag káros ha ez tabu, és még egy vicc se fér bele, de ne szídjon le mint egy gyereket, mert ő prűd :D Ne nevessen, én meg érteni fogom, mondja hogy neki ez nem ok, és érteni fogom, volt hogy valaki modnta, hogy neki így házasság előtt no szex van, és ezért nem esnek ezek jól neki, megértettem...nincs gond ezzel
2020. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a humor az életben nagyon fontos, sok nehéz helyzeten átsegít, megkönnyíti és megszépíti a mindennapokat. Mi is oltogatjuk egymást edzésen, munkahelyen, barátokkal, még családban is, nevetünk rajta, ennyi.

Te nem érted a poént, ok. "én pl ugrok minden ilyenre, mert nem tudom eldönteni , mikor humorizál valaki és mikor gondolja komolyan a dolgokat"- látod, ez a te bajod, hogy nem ismered fel és érted ezeket a helyzeteket. Gondolom, magas labdákat dobálnak neked, te meg nem tudod "lecsapni". Ez nekem is kellemetlen lenne, mert hülyén érezném magam, de ez nem a többiek hibája, hanem a te hiányosságod.

Kell hozzá egyfajta intelligencia, és ezzel nem azt mondom, hogy nem vagy intelligens, de konkrétan ezen a területen van hova fejlődnöd.

Nem másokat kell fikázni, hogy "jaj, miért ilyennek poénkodnak", ha neked ez nem megy, akkor hagyd rájuk, de nehogy neked álljon már feljebb, ha mások jól érzik magukat.

2020. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Nekem az exem (ffi)magyarazta mindog ezt hogy faképpel reagaljam le a pasis poenokat mert egy NÖ nem engedi meg magànak hogy igy beszeljenek vele. Es lekezelö a nöre nézve. Es csak azzal mernek igy poenkodni aki nem NÖ a szemükben.
2020. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.:a baràtom meg azt mondta ö nem engedné meg a helyemben hogy becézgessenek csak ugy random.


Szoval nem egyszeri alkalom hogy ffi magyaràzza nekem a nöi etikettet

2020. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

5


Ez nem hiányosság , hanem a személyiségem nem olyan , hogy ezt a viselkedést értsem. És ezt sokan képtelenek elfogadni, hogy nem mindenki vevő az effajta humorra, aztán ők vannak megsértődve .

2020. febr. 19. 14:19
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem erőltetünk senkire semmit, de nem is fogunk megváltozni, mert van egy prűd kiscsávó, aki egyből emberkedik minden poénért. Vagy megszoksz vagy megszöksz. Nem a többség fog alkalmazkodni egy emberhez. Max. akkor téged a szemed előtt kihagynak belőle, de a hátad mögött ugyanúgy menni fog rólad is. Legyél csak ilyen komoly és hidd el, hogy ettől te több vagy az olyanoknál, akik képesek poénkodni.
2020. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kilenceske, nem Ti vagytok többségben ezzel a nagy humorherold hozzáállással. Nem tűnik fel, hogy a többség erre nem vevő ?
2020. febr. 19. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!