Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért támadással...

Néhány ember miért támadással reagál a segítségre?

Figyelt kérdés
Kérdeznek engem pl,hogy hogyan fogytam le,adok nekik tanácsokat,videókat,stb. Erre azt kapom vissza,hogy én miből élek,hogy ilyenkor ráérek edzeni,biztos vasazok stb. Már ott tartok,hogy nem fogok segíteni senkinek.

2020. febr. 19. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ez egy ember volt, akkor nyilvá frusztrált, de ha rendszeres a jelenség akkor valami a te kommunikációdban van, amivel ezt kiváltod, könnyen vehetik az emberek ítélkezésnek főleg ebben a zérzékeny témában azt, ahog y asegítségedet kommunikálod
2020. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük! Lehet bicskanyitogató a stílusod.
2020. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásba viszed. Egy mondatban megkérdik, hogy fogytál le, akkor ugyanolyan terjedelmű választ adj, ne ilyen többfázisúakat, meg videókat. Udvariassági a kérdés, nem komoly, te meg ezt nem veszed észre.
2020. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Ezentúl nem segítek senkinek.Majd megoldják maguknak.
2020. febr. 19. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez aztán a hozzáállás...
2020. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig így kell...
2020. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne adj tanácsot és videokat, ha megkérdezik elég annyit mondanod, hogy mozgás és étkezés.
2020. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó, ezt én is sok év alatt tanultam meg: az emberek nem kérnek senki segítségéből. Ilyet vagy témaindítónak, vagy udvariasságból kérdeznek, segítség nem kell nekik csak EGYÜTTÉRZÉS. Még ha hazugság is. Ha valaki visszatámad ilyen témában akkor általában ilyen közhelyes baromságokat vár, hogy "ááá jó vagy te úúúgy ahogy vagy".
2020. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is sok embernek segítettem... viszont sokszor kamilláztam mi a fene van ezekkel.


"Dolgozol egyáltalán?"


"Mit csinàlsz, hogy ennyi időd van?"


"Minek állsz szóba s beszélgetsz egy magamfajtával? " (Egy tizenévesnek segítettem, mert nagyon ramaty volt...)


Idő, munka:

Vàllalkozásban otthonról alkotok és weboldalt üzemeltetek...

Így nem vagyok időhöz kötve.


Előtte pedig egy üzletben eladó voltam, ahol a hetet befeleztem koleginával, így mindig szabad voltam a hét első v második felén (akkor is már otthon alkotgattam és csináltam a prototípus termékeim)


Az emberek azt hiszik, hogy tisztességesen csak úgy lehet pénzt keresni, hogy minimum 5 munkanap + megszakadásig...


Mára csak 1 emberenként vagyok hajlandó segíteni. Amíg nincs az megoldva, addig nem ugrok következőre.


Miért csinálom? Mert még van pár ember, akiben van remény... Szeretne fejlődni, kitörni a magánélettől kezdve a karrierig.


Az egyik nekem dolgozó alkotót pl itt ismertem meg, kiderült viszonylag közel is lakik.


Jelenleg volt egyik koleganőm lányànak tanítok rajz alapokat, anno az első találkozásból leszűrtem a kislány személyiségét (inpt - a népesség 3%-t adja ki).

Beszélgetés alatt régi önmagamra emlékeztetett.

Érettebb a korabeliekhez képest, felfog olyan dolgokat, amit csak felnőttek tudnak , gyerrkek nem igazán. Elítéli a "mai fiatalokat" pedig korban közéjük tartozik - teljesen tisztában van dolgokkal.


Anyjának mondtam is: ilyen személyiség mellett nem lesz gondja a leányzóval, még tini korban sem, mert kivételes személyiség.


Persze ez mellé társul egy fajta magány, ezért is szeret hozzám eljönni, annak ellenére hogy huszonéves vagyok.


Segíteni jó dolog, de vannak határok is.

+Tudni kell olykor nemet mondani.


Azokat az embereket pedig leszelektálni, akik nem méltóak arra, hogy segítsen nekik bárki is (főleg ha úgy viselkedik)

2020. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ez aztan a fekete feher gondolkodas. Ha nem tolod a pofajaba a masiknak a fel netet akkor egyaltalan nem segitesz. Nem lehet, h pont emiatt kuldenek el teged a halal f...ra?:D Idvarias kerdes, nem kioktatast meg tukmalast kernek az emberek toled.
2020. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!