Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen lett eloszor...

Hány évesen lett eloszor tömött fogatok? Mikor húzták ki az elsőt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
17.
2020. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 20 voltam, mikor az elsőt húzták, jelenleg 27 vagyok, és két fogam hiányzik. Az első tömés jóval korábban volt, fogalmam sincs, pontosan mikor.
2020. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

21 évesen tömték az elsőt, és egyet sem húztak ki eddig.

Majdnem 24/F

2020. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
általános iskolás voltam mikor tömték először. Első foghúzásra sem emlékszem hogy pontosan mikor volt. De szintem akkor már dolgoztam javában és nem sulis voltam.
2020. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 évesen tömtek egy fogamat, ami tejfog volt és rá egy hónapra ki is esett. Most 25 vagyok és megvan minden fogam és egyetlen tömésem sincs.
2020. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
9 évesen tömték az elsőt. Most 5db tömött fogam van. Húzni nem húztak hagyományos módon, feltárással viszont kivették a rossz helyre nőtt szemfogamat és két bölcsességfogamat.
2020. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 évesen húzták ki 2 fogam, és akkor be lett tömve pár... Igazából lehet, hogy korábban is kellett volna tömni, de amíg a gyerek fogorvoshoz jártam 18 éves koromig a kontroll utáni "beavatkozásra" sosem mentem vissza, utána meg nem voltam fogorvosnál 7 évig... 25 éves korom óta 3 éve nem voltam fogorvosnál, most megyek jövő héten, egyik fogam kilukadt de biztos talál még lukasakat...
2020. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!