Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért haragszik rám a kolléga?

Miért haragszik rám a kolléga?

Figyelt kérdés
Elmondtam az igazgatónak, hogy rosszul végzi a munkáját, amiért be is hivatta az irodájába elbeszélgetésre. Természetesen tudja, hogy én mószeroltam be és most nem hajlandó velem szóba állni és együttműködni. De ha valaki nem jól végzi a feladatàt, akkor miért ő van megsértődve?
2020. febr. 19. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen az emberi természet, nem kedveljük azt ha valaki kellemetlen helyzetbe hoz minket. Nem hiszem hogy te nagyon szereted az olyan embereket aki téged rossz helyzetbe hoz, még ha igaza is van.
2020. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Volt már. Akkor is elmondtuk mit tegyél de úgy látszik nem értetted meg.
2020. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kollégák összetartanak. Ha gond van valamelyikünk munkájával előbb egymásnak szólunk "Figyelj oda jobban, nehogy baj legyen" stb..Persze, amennyiben ezek után nem történik változás és már nekünk csinál gondot az illető, akkor jöhet a főnök.
2020. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Előbb vele kellett volna beszélned.


Így nem vagy más, csak egy nyavalyás spicli.

2020. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ellenségesen viselkedtél vele, ne várj tőle jóindulatot többet.
2020. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, mi volt a pontos szitu? Beszéltél előtte vele? A rossz munkával hátrányt okozott neked?

Ha valamelyikre nem a válasz, akkor azt tudom mondani, amit fentebb írtak.

2020. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért így érthető. Szerintem meg nem szép a másikat beköpni. Megpróbáltál vele előtte beszélni? Segíteni? Elmagyarázni, megmutatni? Megkérni, hogy legyen picit alaposabb? Megkérdezted, hogy van-e valami baja, ami esetleg elvonja a figyelmét?

Sztem. fordított esetben te se beszélnél magaddal, vagy legalább húznád a szád. Szerintem nem volt szép húzás.

Bocsi, de felénk az ilyet se**nyalónak hívják.

Lehet nem azért csináltad, de sokaknak így fog lejönni.

Neked se tetszene szerintem, ha valaki bemártana.

2020. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is azzal van a gond, hogy szoltal, hanem itt az a gond, hogy nem erted ezekszerint a vilagot, es fingod sincs mik a tetteid kovetkezmenyei, valamint nulla ember ismereted (s onismereted) van. :D

Te nem szoktal gondolkodni? Teljesen te tenyleg nem erted miert haragszik rad? :D eddig hol eltel?

2020. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!