Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan ember az...

Volt már olyan ember az életetekben akivel nem sikerült lezárni soha a köztetek lévő konfliktust, és pár év múlva visszajött az életetekbe?

Figyelt kérdés

Főleg szerelemre gondolok

Sokszor emésztem magam, az akkoriban le nem kommunikált félreértések miatt

Egyszer ezelőtt megkeresett engem, de csak gúnyoskodott, nem értettem mit akar

Folyamatosan félreértettük egymást es sosem beszéltük meg egymás fenntartásait a másikkal kapcsolatban

Kicsit lezatatlan maradt mert legutóbb is inkább csesztettük a múltért egymást

Pedig lehet mostanra egy nagyon nyugodt, kérdések nélküli ember lehetnek


Veletek volt már ilyen? Vagy ne minden esetben keressek konfrottáló lezárást?

(kb halott a kommunikációnk messengeren es mar egy eve nem láttam)



2020. febr. 19. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Vajon lenne a jövőben alkalom?.... Magamtól sosem fogom felkeresni, a büszkeség es sok mindenben megbántott
2020. febr. 19. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Te félreértésnek gondolod, de ő valszeg simán csak nem szeret téged. Fogadd el.
2020. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem beszeltetek meg, akkor most mar kar a gozert. Valoszinuleg te olyan tipus vagy, akinel megmarad a tuske, ha erez elvarratlan szalakat, de van olyan, aki csak elengedi a dolgokat es tovabblep. Probalj meg ne agyalni rajta es lassan tuljutsz majd rajta te is.
2020. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lezáratlan a dolog, mert nem kétoldalú. Egyoldalúan habzik a múlt a fejedben.
2020. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudhatom a masiknak milyen, hiszen o sem tudja hogy en meg mindig gondolok ra

Illetve nem hiaba keresett volna fel, egy allitolagos boldog kapcsolata mellett

De nyilvan elkuldtem

2020. febr. 19. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Munka tekintetében van. Tűzszünet van.
2020. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk munkában van sokszor ilyen. Kollégám meg én összevesztünk, nem beszéltük meg, hanem tűzszünetet tartottunk. Egyszer kirobbant egy vita ebből, most érzem, nem sokára kirobban egy újabb.


Volt egy barátnőm, aki sosem mondta el, ha valamivel megsértettem akaratlanul. Emésztgette, majd hónapok után kirobbant belőle. Volt már, hogy decemberben egy olyan mondatot mondtam, amivel arra céloztam, hogy ő egy zseni, de ő úgy értette, hogy butának neveztem. Nem mondott semmit, konkrétan nem is tudtam, hogy ő ezt félreértette. Majd májusban ellenséges lett velem és egyszerre csak leteremtett engem, hogy kikéri magának, amit mondtam decemberben.

2020. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!