Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a ferjem minden nap iszik...

Ha a ferjem minden nap iszik este kb 5 deci vorosbort az nagy baj?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan hat rá. Kicsit sok.
2020. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:

Ha nem lesz bármiképpen zavaró, akkor nem baj, de engem férfiként is zavarna, ha nem buliban ennyit innék.

Tesztelni kell. Ha feszült lesz attól, hogy nem ihat csak 1 decit, akkor az alkoholizmus. Enyhe, mert nem részeg, nem ver asszonyt, de alkoholizmus. Szerintem ennek stresszlevezetés is az oka. meg kell beszélni.

2020. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mult heten 3 napig nem ivott este es nagyon feszült es ingerlekeny lett tőle. Van amikor a bor melle még palinkat is iszik, de ez akkor van amikor vendegeink vannak. Kb hetente 1szer.Ha mondom hogy ez sok akkor kiakadt ram.
2020. febr. 21. 09:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez elég sok, szerintem ez már alkoholizmus, vagy annak a kezdete. 1-2 dl ami úgy belefér szerintem naponta.
2020. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most mit tegyek?
2020. febr. 21. 09:35
 6/13 anonim válasza:
Nem csak a mennyiséggel van gond, hanem a rendszerességgel. Aki napi szinten iszik akár egy keveset is, az szerintem már alkoholista. Pláne, ha nem kapja meg akkor ingerlékeny, feszült. Mióta tart nála? Próbálj beszélni vele! Mondd el neki, hogy ez így nem sok jóra fog vezetni.
2020. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hallgat rám, azt mondja hogy ez neki feszültség oldó, bár ő mindig is ideges típus volt. Kb 1 eve tart ez nala.
2020. febr. 21. 09:51
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: sajnos ez elég figyelemfelhívó, hogy "feszültségoldó".


Tehát nem azért iszik, mert a finom vacsora után jólesik egy pohárral, hanem lazítószerként.

Nem tudtok kitalálni valami egészségesebb lazítást? pl. együtt elmenni futni, vagy akár csak egy kiadós sétára este, vacsora után?

2020. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, hogy feszültségoldó, akkor mindenképpen baj.

(Meg amúgy is furán nagy mennyiség, én ennyitől simán fejreállnék.. :D )


Szerintem az nem baj, ha valaki megiszik 1-2 pohárral esténként, mert szereti az ízét. De ha menekülés, az baj.

2020. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit szólsz bele? Minek keresel problémát ott, ahol nincs?
2020. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!