Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mondjuk ismerős, barát,...

Ha mondjuk ismerős, barát, kollega, szomszéd, osztálytárs olyan helyzetben lát meg, ahol meztelen vagy, pl öltöző, zuhanyzó, nudista strand hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

2020. febr. 21. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kollégával már voltam nudista szaunába is. nem volt gond
2020. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem középiskolába volt ilyen élményem, a kollégium koedukált volt, és a lány részleg az elsőn volt, és mivel nekem délelőtt nem volt iskola és tanultam, ezért frissítésképpen gondoltam zuhanyzok, mivel jobban szerettem introvertáltként egyedül zuhanyozni, mert voltak lány osztálytársaim akik időnként szívattak hol órán, hol a szobatársak a szobába, és nem akartam tömegbe zuhanyozni, mert alapból is szégyenlős típusként megnyugtató volt, mikor csönd volt körülöttem, úgy még relaxálni is tud az ember, mint hogy attól zengjen, hogy éppen ki kinek tetszik és stb. Sor zuhanyzok voltak, szóval levettem a ruhám, és léptem volna be, mire benyitott egy srác. Kb- olyan látvány lehettem mint egy földönkívüli ahogy menekül, amúgy is cingár voltam.


Akkor jöttem rá ijedtemben, hogy nekik valószínűleg a szintünkön lévő teremben van órájuk, már nem emlékszem hogy kiáltottam-e, de talán egy jaj kijött a számból, de akkorát ugrottam a zuhanyzóba be hogy csak na, ő meg nagy bocsánatkérés közepette gyorsan kihátrált, én meg kb. egy percig leselkedtem a zuhanyzó kabinból, hogy most mit csináljak, mert valószínűleg lesz akinek mosdó után kezet kell mosnia, úgyhogy emlékeim szerint nem zuhanyoztam, hanem gyorsan felvettem a ruháim és visszamentem a szobámba, mert a mosdókagylók és talán a fiú Wc is ott volt.


Egy hétig ha nem tovább iszonyat kínosan éreztem magam.


Én kínosan érezném magam ilyen helyzetbe! Privát tér, amihez nem a nagy világnak van köze maximum egy embernek. De pl. strandon régebben nehezebben oldódtam fel fürdőruhába, de aztán ez később oldódott, és az úszásra koncentráltam, mert imádtam úszni, később meg rendszeresen nyáron jártam úszni betegségből gyógyulva, szóval nem foglalkoztam az emberekkel, mert élveztem hogy hosszabb inaktív időszak után mozoghatok, sportolhatok, mert előtte folyamatosan sportoltam. Szóval nem foglalkoztam vele hiszen mindenkin fürdőruha volt, de nudista strandra nem mennék.

2020. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :D igyekszem magam elé kapni valamit. Újat szerintem senkinek nem tudok mutatni, szóval...nem vagyok egy zavarba jövős ember.
2020. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel ki lát meg.
2020. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult. Váratlanul találkoztunk, nudista strandon. Semmi meglepő. Mindketten ruha nélkül voltunk. Megtudtuk akkor és ott, hogy mindketten oda járunk, csak még addig nem találkoztunk. Jól elbeszélgettünk.

Olyat nem szeretnék, hogy egy vegyes szituációban (én meztelen kollegám meg felöltözve arra sétálna). Az nem azonos, nagyon zavarna. Biztos azonnal nyakig törölközőbe bújnék és csak úgy beszélgetnék vele. Öltözős, pár mp-es szituk sztem nem zavaróak, azt egy jaj-bocs szitunak képzelem, de nem volt még rá eset.

2020. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálik segogyan sem olyan helyen vagyok csak meztelen ahol lehet, ott meg az a természetes.
2020. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért reagálnék bárhogyan?!

Az öltözőbe nyilván mindenki vetkőzni-öltözni, a zuhanyzóba tusolni, a nudista strandra meztelenül lazítani-pihenni megy. Következésképp természetes, hogy egyik helyen se kabátban fog látni, mi több, valószínűleg ő is lemeztelenedik ott.

2020. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Láttak már,de soha nem jöttem zavarba,nem vagyok szégyellős,nyáron itthon meztelen szeretek leni! 36N
2020. febr. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A felsorolt helyek mindegyikén értelemszerűen csakis a saját magam elhatározásából vagyok meztelen. Ezért sehogy nem reagálok akárki is lát meg. Természetességgel folytatom a dolgom.
2020. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mivel valszeg ő is meztelenül lesz előttem.

Meg amúgy is, úgy gondolom, hogy a meztelenség legalább a saját nemed előtt természetes, és nem kéne, hogy ciki legyen más férfiak előtt meztelennek lenni.

2021. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!