Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki, ha évek óta...

Mennyire ciki, ha évek óta ugyanaz a fodrászom, de nem tudok vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Introvertált is vagyok eléggé, szeretek csendben lenni, munka után járok agyleszívva hozzá és valahogy a közös hangot sem találjuk szerintem. Néha kínosnak érzem.
2020. febr. 21. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A hajnyírásért fizetsz neki, nem a teadélutánért.
2020. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás a beszélgetés.
2020. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell. Nyírja le a hajadat és kész, ezért mész oda és Ő ezt a szolgáltatást is nyújtja. Sok emberen megfigyelem azt, hogy a fodrásszal beszélik meg az életüknek a dolgait, mintha a pszichológusuk lenne.

A fodrász meg nyilván, hogy megtartsa a kuncsaftot kénytelen betölteni azt a szerepet amibe elhelyezik, bár biztos van olyan fodrász is aki élvezi ezt, nem mondom azt, hogy nincs. Nincsen veled semmi gond azért ,mert te csak azt a szolgáltatást veszed igénybe amit alapvetően nyújt.

2020. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de nem szeretem azokat a fodrászokat akik azonnal a magánéletedről kérdezősködnek amint leülsz. Hajvágást szeretnék, semmi köze az életemhez.

Meg szoktam mondani nekik udvariasan, hogy ne haragudjon de most nem szeretnék beszélgetni, nincs ezzel semmi baj. Nem azért mész oda

2020. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!