Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem kellett tegnap kozolnom...

Nekem kellett tegnap kozolnom egy halalesetet azota magam alatt vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira előttem van az illető zokogasa és sokk hatása hogy aludni se tudtam. Egész nap ez jár a fejemben.

2020. febr. 21. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel elmulik ez a rossz érzés, ne várd hogy egyik napról a másikra elmulik. Kitartást :(
2020. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent tudsz tenni. Lassan fog elmúlni. Próbáld meg olyasvalakivel megbeszélni az érzéseidet, akivel jó a kapcsolatod, akiben bízol, pl. házastárs, közeli barát, testvér.

13 éves voltam, aznap halt meg anyám, a nővére jött haza este a nagyszüleimtől, csak én vártam meg ébren, senki más, apám dolgozott, öcsém aludt. Pakolta ki, amit nagymamám küldött, rántott csirkét, hogy a kislányának (anyám) vigyük be a kórházba másnap reggel meg a hatlapos krémest, anyám nagyon szerette.

Nekem kellett megmondanom anyám nővérének, hogy nem kell már holnap semmit a kórházba bevinni.

40 éve volt, még mindig nem felejtettem el.

2020. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom :(
2020. febr. 21. 17:59
 4/4 Anonymus070225 válasza:
22%

Én az előző válaszíróval egyet értek! Ne gondolj rá! Menj el egyet futni vagy mit tudom én. Játssz valami gondolkodtatós játékot az majd segít eltereli a gondolataidat erről. Egy idő múlva pedig rájössz hogy nem volt értelme szomorúnak lenni. Nem a te hibád, hogy elment az a bizonyos ember hát nem! Tehettél bármit hogy ne történjen ez meg. Gondolj arra, hogy ha más mondja el a családnak az nem biztos, hogy olyan kedvesen közölte volna a tragédiát! Lehet hogy így: "Meghalt a muterod! Hagyott valami lóvét rád? Nem? Hát az öreg banyák már csak ilyenek." (ez csak egy példa) nem hinném, hogy ilyen lehet, de ha mégis?

Szóval nyugodj meg és mint mondtam kösd le a figyelmedet pl.:sport-tal sakkal vagy valami más logikai játékkal.

2020. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!