Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem vesznek észre,...

Azért nem vesznek észre, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Elég természetes 19 éves lány vagyok, azt hiszem maximálisan önazonos. Nem utánozok másokat, önálló gondolataim vannak, határozott vagyok, nyitott- ennek ellenére könnyen zavarba tudok jönni. Nem vagyok cicababa, picit lazább, “utcai elegáns” stílusom van.

Manapság a csapból is az folyik, hogy mindenki legyen önmaga meg miegymás.. én nem is tudnám megjátszani magam. Viszont elgondolkodtat, hogy engem vajon miért nem vesznek észre a fiúk. Rajtam nincs “álarc” én tényleg úgy viselkedek, úgy nézek ki, ami teljesen engem tükröz, a személyiségemet. Ennyire unalmas lennék vagy láthatatlan? Miért, mi lehet az oka? Senkinek nem lennék szimpatikus? Segítsetek legyetek szívesek!



2020. febr. 22. 00:37
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Miért keresel hibát ott, ahol nincs? Önmagad tudsz lenni, azt tenni amit szeretsz, ennél nagyobb királyság nincs az életben... Minden embernek amúgy sem jöhetsz be, szóval nem is kell velük foglalkozni.
2020. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd jön az igazi. Csak legyél türelmes.
2020. febr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez így mind szép, és jó, de azon kellene dolgoznod, hogy mitől jössz zavarba? Hogyan lehetne ezt megszüntetni.
2020. febr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan tizenèseven hogy amig az oszttars csajok belötték a hajukat konturoztàk a szemüket egyedi dolgokat hordtak mint pl sajat keszitesü karkötö stb, addig en mèg mindig tartottam magam a magam valojàban, nem sminkeltem nem allitgattam zselével a hajam meg hajsütövel meg habbal, nem aggattam magamra plusz csicsàkat, csini pulcsi farmer es ahogy meg lett teremtve styl voltam (totalisan atlagos vekony tini), erre megkaptam azt hogy bennem nincs semmi szépség meg hasonlok es azok voltak az etalon akik a tükrön logtak mindig a wc ben.

Amugy mai napig nem ertem hogy a termeszetes szepseg az miert taszito es miert a mü a vonzo. D

2020. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*az utolso karakter "D", veletlen volt
2020. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a benszülöttek is agyon festik es lyukasztjàk magukat. Pedig aztan tenyleg minek isten hata mögötti helyekre is ez a "mimelès" nem ertem.
2020. febr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan sokan észrevesznek, csak gondolom neked is csak a helyi macsó hülyegyerek kell a többiek meg senkik.
2020. febr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 A természetes szépségtől még adhatsz annyit magadra, hogy olyan hajat viselsz, ami tudod, hogy jobban állna meg ilyen kis apróságok. Nem attól leszel önmagad, hogy full egyszerűen nem zselézel meg semmi egyéb, ameddig a többiek csinálják, hanem attól, hogy azért kensz a hajadra zselét, ha kell, mert neked úgy jobban tetszik.


#6 A bennszülöttek törzsi jeleket festenek magukra, hogy tudják ki, hova tartozik. Nem egymásnak akarnak tetszeni.

2020. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi, hogy válaszoltatok. Pár dologra reagálok. A természetesség alatt nem azt értem, hogy úgy nézek ki mint egy ősember, hanem tisztában vagyok azzal, hogy nekem mi áll jól, mit szeretek és e tekintetben nem befolyásolnak mások. Ha van egy nap, amikor van kedvem kicsit sminkelni, akkor sminkelek, de ha másnap már nincs, akkor sincsenek skrupulusaim.

A könnyen zavarba jövök alatt azt értem, hogy nem szeretek szerepelni, kiállni a többiek elé és mondjuk tartani egy prezentációt, de ha néhány emberrel kell beszélgetni (akiket mondjuk nem ismerek), akkor nyitott vagyok maximálisan.

2020. febr. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!