Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a goth...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mi a véleményetek a goth stílusú emberekről?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem tetszik a stílus. Persze ettol lehet az ember normális, de alap helyzetben nem állnék le vele társalogni.
2020. febr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem lennék goth, de az önkifejezést támogatom.
2020. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, főleg a viktoriánus, csipkés dolgok. Mindig megnézem utcán, mert van aki nagy jó szetteket hord. :)
2020. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Gáz. Szeretet/figyelem hiányos vagy feltűnési viszketegségben szenvedők újabb hülyesége.
2020. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Majomkodás.
2020. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Divatirányzat. A sivatagban vagy Kanadában nincsenek goth stílusú emberek, mert nem praktikus/kénylemetlen, stb. Felőlem mindenki azt csinál amit akar, engem nem zavar, csak nekem ne kelljen.
2020. febr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Metal/goth csaj vagyok es csak a fejemet fogom a valaszokat olvasva.

A legtobb igazi goth az 30-on felul van, intelligent, kreativ embereket akikkel mindig erdekes a tarsalgas. Ok nem itelkeznek elso latasra, vagy legalabb is nem vagjak a pofadba. Csak a pozolo majmokat nem szeretik, akik azt hiszik, hogy a magastalpu cipo es a csipkes fuzo mar cool-la tesz.

Sokkal nyitottabbak es erdeklodobbek.

Plusz a zene is jobb.

En ilyen korokben forgok, senki se figyelemhianyos! Epp ellenkezoleg, csak azt engedik kozel magukhoz aki erdemes ra.

2020. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmi bajom velük, se az általuk hallgatott zenékkel. A korombeli goth öltözködési stílusú lányok, pedig be is jönnek :P Csak kevesen vannak erre felé :c
2020. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, csak így tovább, aki ezt a stílust szereti.
2020. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#7 Igen, sok 30 körülit láttam már aki az, de azok mind defektesek valamiért. A legtöbb ennyi idős korára semmit nem tud felmutatni, esetleg egy diplomát. Se párkapcsolat, se munkahely, se semmi. Kivéve, ha nem pakolták alájuk.


Még szerencse, hogy a gothok nem ítélkeznek majd elkezdesz becsmérelni egy stílust te is ugyanúgy :D

2020. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!